E-mail подписка   Мобильные приложения   Язык:  рус 
 
 
 
 

Вместо открытия дороги под Киевом, Тимошенко поехала открывать трассу под Ровно

20 октября 2009, 16:07    Корреспондент.net  
Вместо открытия дороги под Киевом, Тимошенко поехала открывать трассу под Ровно Тимошенко отправилась в Ровенскую область
Фото Сергея Ильина, YES

Премьер-министр Юлия Тимошенко отбыла с рабочей поездкой в Ровенскую область для участия в открытии движения на участке международной автомобильной дороги Киев - Чоп.

Кроме этого, в ходе поездки в Ровенскую область Тимошенко посетит Национальный университет Острожская академия.

Она намерена встретиться с профессорско-преподавательским составом и студентами этого университета.

Напомним, сегодня Тимошенко отменила участие в церемонии открытия реконструированного участка Большой кольцевой дороги вокруг Киева в связи с переговорами с представителями Миссии Международного валютного фонда.

По материалам:
]]>
Українські новини
]]>
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь
Ознакомьтесь с правилами комментирования

Комментариев

 (114)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Ваше поведение в условиях свободы высказываний и анонимности, предоставляемых интернетом, меняет не только виртуальный, но и реальный мир.
Осталось 10000 символов
Комментарий:
Отобразить: лучшие последние первые
комментариев на странице 
lennon2
lennon2  В Тимошенко, на відміну від інших політиків, сил і енергії вистачає на усе, і на відкриття доріг, і на тривалі перемовини з МВФ, і на усе інше!
21.10.2009, 10:03  Нравится (0)
Одиссей2
Одиссей2  Юля выбирает более важные поездки
21.10.2009, 04:10  Нравится (0)
Duk2
Duk2  Юле отдыхать некогда, как только выдерживает столь напряженный график
21.10.2009, 00:26  Нравится (0)
Piston
Piston  Constant7 ========== Прочитав достаточно правдивый материал, лишний раз убедился в том, что лучшего кандидата, чем Юля, на президентский пост найти нельзя - она действительно знает всё и вся. И никто на посту президента не справится с "работой" по выстраиванию олигархов так, как Юля.
20.10.2009, 18:12  Нравится (0)
Я_против_ПРиБЮТа
Я_против_ПРиБЮТа  Страна ,благодаря Юле,погрязла на ВЕКА в долгах.

И Юля и Янык -дешевые ПОЛИТИКАНЫ!
20.10.2009, 18:28
Старик50
Старик50   infinitum | 20.10.2009, 17:48
Обидно, когда люди, кроме ругательств в сторону того с чьим мнением не согласны ничего не могут нормального сказать...научись с людьми общаться, и тебя начнут уважать.
20.10.2009, 17:53  Нравится (0)
wowo4ka2
wowo4ka2  Побоялась поехать на Окружную, чтобы плакаты не поменяли на ВОНА працює на Окружной.
20.10.2009, 17:49  Нравится (0)
smils2
smils2   infinitum | 20.10.2009, 17:46
mils2 - ДОКАЗАТЕЛЬТВА давай!
или ты как Юля - токо ЛЯ-ЛЯ?) так заткнись тогда! на Окружную вместе с ней!
Пожаловаться
зрозуміло,ви напевне з табору Януковича, таке ж саме хамство, а на Окружну я вам казала можете своїх жінок відправляти або Жінку або матір, якщо вона вас не навчила порядності.
20.10.2009, 17:49  Нравится (0)
smils2
smils2  а те що я писала що всі кандидати однакові бандити , гадаю не важко знайти,
20.10.2009, 17:51
infinitum
infinitum  Юля - вали на Окружную! там ты больше пользы стране принесешь!
20.10.2009, 17:39  Нравится (0)
Constant7
Constant7  Київський програш БЮТ – це насамперед колосальної сили удар по амбіціях Юлі та її олігархічного оточення з їх ненаситними апетитами. Чернівецький виграв у БЮТ протиставленням доброти – яду! Його нехай і трохи дурнувата але щира посмішка і слова «Я вас люблю!» - спрацювали значно більше ніж злобно-агресивні виступи його опонентів. Юля з тріском програла вибори – і кому?! Смішній людині, яку вона всіляко принижувала та дражнила «Космосом»! Воістину – космічний провал! Такі затрати, такі зусилля і такий ляпас.... ))
20.10.2009, 17:36  Нравится (0)
Constant7
Constant7  Цього разу нічого із звичного арсеналу Юлі не допомогло – ні брутальний компромат на опонентів, ні соціальна демагогія та подачки, ні популістські обіцянки, ні самовихваляння...Оскільки за її словами не було діла і державницького духу, а на фальші, обмані, фарисействі, демагогії довго не протягнеш та далеко не заїдеш. Звичайно Юля – не була б Юлею, якби не вилила цеберко бруду із натяків, перекручувань і відвертої брехні на своїх опонентів. Та Люди більше не бажають щоб ними маніпулювали – і надалі більше не дозволять це нікому! Кияни зрозуміли, що БЮТ навіть гірше «космічних піратів» Лёні – і не пішли у них на поводу!
20.10.2009, 17:36
infinitum
infinitum  и токо уБЮТочыне пиарасты ТУТ пытаются на чёрное сказать - белое и наоборот!)
20.10.2009, 17:49
Constant7
Constant7  – це вже неспростовний і незаперечний ФАКТ: Юля завжди бідкалась та плакалась, що їй заважають, не дають працювати; вона неодмінно творила з когось (найбажаніше звичайно – з Ющенко) образ ворога, який мав грати роль громовідводу за її ж прорахунки та бездарність. Так вона діяла в урядах постійно, систематично і винахідливо: один раз при Кучмі, і вже двічі – при Ющенко! Як можна зробити висновок Юля на інше й не здатна, вона просто не вміє добре працювати, а має лише невгамовні амбіції - тому й не дає усій країні нормально жити і розвиватися.
20.10.2009, 17:34  Нравится (0)
infinitum
infinitum  ВСЁ ПРАВДА!
20.10.2009, 17:44
null_korr
null_korr  А что, эту дорогу уже закончили или как в 2004 Данилыч автобан открывал?

По существу, там действительно уже закончили все дорожные работы и есть по две полосы в каждую сторону (без переездов туда-сюда)? Имеется в виду участок Житомир-Ровно.
20.10.2009, 17:32  Нравится (0)
Противник
Противник  Юля сейчас за государственные деньги проводит свою предвыборную компанию просто!
Ездит открывает, агитирует!!!

Заодно сейчас приняли норму, что даже в отпуск уходить им не надо!
Теперь можно что угодно делать!

Юля ж сказала, что если будет президентом то будет ДИКТАТУРА (ЕЕ) ЗАКОНА!
20.10.2009, 17:31  Нравится (0)
Constant7
Constant7  Лише ФАКТИ: ЄЕСУ у 1996 році закуповувало у Росіі газ через корпорацію ІТЕРА ціною 10,8 долл. за 1тис.кубометрів, а реалізувала українським підприємствам вже по 80 долл. за ту ж тисячу кубометрів. Вся ця різниця виводилась за кордони на офшорні компанії, які належали клану Тимошенко. З 10 млрд.долл. річного обороту – податків було сплачено аж 36 тис.гривень! При чому сама Юля ще нещодавно вихвалялася, що вона колись самотужки створила «Підприємство найуспішніше у країні – з річним оборотом 10 млр.долл!». Навіть колгоспи, які у ті часи ледь животіли – платили більше ніж Тимошенківська структура, яка шалені гроші мільярдами відправляла на екзотичні острови Науру і Мен....Ось вам ілюстрація одного із таких моментів: 7 лютого 2001 р. Газета День повідомила, що «у ході розслідування кримінальної справи стосовно президента ЄЕСУ Тимошенко Ю.В. встановлено факти про незаконне перерахування 1 млрд.долл. США корпорацією ЄЕСУ на рахунки банку на острові Науру». От така вам «патріотка».
20.10.2009, 17:27  Нравится (0)
Constant7
Constant7  Коментарі, як кажуть – зайві
Сама ж кримінальна справа, у якій головним героєм була Юля нараховує 500 томів! Де перераховано як за всі роки ЄЕСУ вивело з країни 14 млрд.долл. та завдано збитків одному бюджету України на 8 млрд.долл.
Я от тепер думаю – де є ще країна, й якій особу із чорним шлейфом таких кримінальних історій як у Юлі призначили керувати Урядом? Тепер Україна пожинає плоди її урядування! І яким блідим, порівняно з її масштабом злочинності, виглядають дві мізерні крадіжки того ж ЗЕКА В.Ф. Януковича, скоєнні ним у ранньому віці....
І вважаю, що Україна заслуговує на прем’єрів та і взагалі лідерів з чистою біографією та думками, а не на цих кримінальних злочинців з косою чи ні!
20.10.2009, 17:28
Constant7
Constant7  Дуже цікаво хто керував ЄСУ – Президентом ЗАТ ПФК ЄЕСУ була сама Юля, її свекор – генеральним директором, чоловік – генеральним директором підприємства «Транспорт», яке входило в структуру ЄЕСУ. А власниками формально інших підприємств і структур ЄЕСУ була мати Юлі, її тітка і дочка. Тобто створила чисто родинна комерційна структура.
Схеми розрахунків у ЄЕСУ були дуже складними і добре відомими тільки Ю.Тимошенко. У двох журналістських дослідженнях О.Ленського «Історія сходження Юлії Тимошенко» та О.Єльцова «Чи не час покаятися, Юліє Володимирівно?». Там чітко описано, яким чином мінімізувався прибуток ЄЕСУ та викачувалися з України величезні кошти.
20.10.2009, 17:26  Нравится (0)
Constant7
Constant7  У 1996 році за підтримки прем’єр-міністра П.Лазаренка, який був надто «близьким» особисто Юлі - вона стала нардепом. В історії Верховної Ради можна сміливо записати Юлю як першого з депутатів, що потрапив у стіни парламенту завдяки силі своїх грошей. Аби досягти недоторканості та перепустки до високих владних кабінетів через статут депутата – чимало олігархів викладали величезні гроші. Однак піонером у цій справі в Україні, безумовно, стала Ю.Тимошенко. Після Запорізького СІЗО, як влучно написали Попов і Мільштейн «Дорогу в парламент їй прокладав страх».
20.10.2009, 17:26
Constant7
Constant7  Про те, що являла собою Юля до свого першого обрання депутатом писала тоді ще газета «Московський комсомолець», яка навела її характеристику словами її партнера-російського бізнесмена: «Речь Юли отличалась бескрайним цинизмом! Она щедро использовала нецензурные выражения и ни об одном из своих знакомых не говорила с уважением. Все люди рассматривались ею с точки зрения полезности для неё. Про украинских патриотов она говорила с раздражением и презрением. Между тем, особо теплого отношения к Москве у неё также не было… В отличии от бизнеса, политика её не очень волновала тогда».
Як пишуть Попов та Мільштейн «Тоді їй було важко спілкуватися із незнайомими людьми, і це зауважували не тільки телевізійники. Світло софітів її дратувало – воно засліплювало її та позбавляло впевненості у собі.
20.10.2009, 17:27
Constant7
Constant7  При своїй досить привабливій зовнішності вона не вміла тримати себе на людях. У неї раз у раз зривався голос. Вона не контролювала власних жестів: то нервово стискала руки в кулаки, то перебирала волосся, псуючи зачіску. ЇЇ рухи були невпевнені: варто було їй з’явитися у центрі уваги, як у неї змінювалася хода і в очах застигала нудьга. Разом із іміджмейкером вона знайшла безпрограшну формулу успіху у виборців. Потрібно було бути гарною та не зухвалою. Треба було звикати ходити без крикливих нарядів і дорогих коштовностей – потрібно було стати скромною та милою як сільська вчителька. Відповіді на запитання мали стати простими і радикальними. А головне – не скупитися на обіцянки». І Юля не скупилася...
Як написала тітка Юлі – А.Ульяхіна «Люди на виборах помиляються і віддають свої голоси за діячів, які чужі їхньому життю і сподіванням». А чи не свою племінницю вона мала на увазі? Дуже схоже!
20.10.2009, 17:27
Ромашкая
Ромашкая  Constant7
не понимаю..смысл в таком, копировать тексты и вставлять суда... изменить общественное мнение?
20.10.2009, 17:25  Нравится (0)
Constant7
Constant7  ДОКАЗИ хотілиҐ? тримайте!
20.10.2009, 17:26
Constant7
Constant7  спробуй!!! чекаю!
20.10.2009, 17:35
Constant7
Constant7  Як обмовилась сама Юля «З тіньовим боком економіки я знайома до деталей!». От де вона випадково сказала правду – звісно, кому ж як не співучасниці Павла Лазаренка знати про цей бік! Та й до нього вона варилася у тіньовому бізнесі - «Корпорація «Український бензин» (скорочено КУБ) – так називалася комерційна структура, створена у травні 1991 року за участю Ю.Тимошенко Олександром Гравцем – другом свекра Юлі Геннадія Тимошенко. О.Гравец – ідеолог та автор фінансових кримінальних схем, при я кому Юля навчалася основ великого бізнесу. Ще на той час цей скромний радянський чиновник вклав у зареєстровану на Кіпрі офшорну фірму «SEL» 60 тис.долл.! Цій кіпрській офшорці у статутному фонді Куба належало 85%, Юлі – 5% та самому Гравецу як фізичній особі – теж 5%.
КУБ займався тим, що завозила із Росії дешеву сиру нафту, переробляла її за копійки на вітчизняних заводах у мазут, дизельне пальне, бензин тощо – та продавала в Україні за значні кошти, отримуючи при цьому шалені прибутки. У КУБі Юля
20.10.2009, 17:24  Нравится (0)
Constant7
Constant7  У КУБі Юля працювала спершу комерційним, а потім – генеральним директором. В середині 90-х Юля створила новий концерн із майбутнім затям Кучми – В. Пінчуком під назвою «Содружество», де вони робили оборудки із туркменським та російським газом у семи областях України. Закінчилось це все тим, що Юлю тоді в перший раз арештували по цілком кримінальному звинуваченню, а Пінчук встиг втекти від відповідальності, вчасно вийшовши з цих оборудок. Юлю ж 27 березня 1995 року перед посадкою у літак Запоріжжя-Москва взяли при митному огляді виявивши 26 тис.долл. та 3 млн.крб. ЇЇ арештували та посадили у Запорізькій слідчий ізолятор. Визволяти Юлю взявся свекор Г.Тимошенко (що був одним з керівників Дніпропетровського облвиконкому) та сам Пінчук. І їм це вдалося завдяки гарним зв’язкам з прокормленими та підлеглими міліціянтами. У липні того ж року у московському аеропорту Юлю з її чоловіком було затримано за контрабанду 100 тис.долл.США. Після конфіскації грошей їх екстрадирували з Росії до Украї
20.10.2009, 17:24
Constant7
Constant7  до України. Про те, що Юля возила до Росії такі гроші свідчить і кримінальна справа порушена Головною військовою прокуратурою РФ проти Ю.Тимошенко за звинуваченням щодо надання хабарів генералам російської армії, які підписали контракти з ЄЕСУ, Всі ці обставини мабуть і спонукали Юлю до думки про те, що крім великого бізнесу треба було б мати ще і депутатську недоторканність.
Російська кримінальна справа лягла ганебною плямою у біографії Юлі, оскільки вона сама підписалася під тим, що у її діях Є СКЛАД КРИМІНАЛЬНОГО ЗЛОЧИНУ, тобто у письмовій формі (!) фактично визнала, що СКОЇЛА тяжке корупційне діяння.
ГПВ РФ припинила кримінальне переслідування Тимошенко за терміном давності. Це формулювання свідчить, що порушення закону МАЛО МІСЦЕ, тобто таке закриття справи не є реабілітуючим, навпаки, таке формулювання лягає ганебною плямою на людину – бо автоматично робить її злочинцем! ЦЕ ФАКТ!
20.10.2009, 17:25
Constant7
Constant7  БРЕХУХА – це справжнє ім’я Юліі Тимошенко. Вона зробила ставку на постійне бездоказове обвинувачення усіх і в усьому! Для неї це засіб знищувати усіх на свому брудному шляху до влади. Один знайомий казав мені «Юля нагадує мені тасманійського диявола – таку маленьку привабливу тваринку! Тасманійський диявол видається дуже милим на перший погляд – чарівні оченята, курносий носик, сам маленький та гарненький – так і хочеться його приголубити! Але це оманливо, бо ця тваринка – найагресивніша в світі! Вона народжується дуже злобною, кидається і намагається загризти до смерті усіх кого бачить – батьків, сестер та братів, не кажучи вже про будь-кого, хто зустрічається йому у житті. При чому без будь-яких причин... Так само і Юля!». Хоча у Юлі є привід – вона дуже хоче стати Царицею! Мабуть лаври, необмежена влада та матеріальні статки Путіна не дають їй спокійно спати і вона вирішила, що це її мета – стати в Україні єдиною Господинею над усіма, як Путін у Росії!
20.10.2009, 17:23  Нравится (0)
Constant7
Constant7  На державні справи Юля дивиться виключно через призму власних інтересів – на відміну чеснішого та мудрішого від неї Порошенка – вона завжди тримається за владу як вош за кожуха! Зловмисно зруйнувавши президентські тили під гаслами боротьби з «оточенням президента» і «любими друзями» жінка з косою взялася і за самого Ющенка!
Читаєш бютівські випади супроти Президента і аж гидко робиться – так підло, нахабно та цинічно задурманюють українців! На жаль – ніхто цим демагогам, провокаторам та пройдисвітам не дає такої ж відповіді, бо не хочуть до такого ницього рівня падати ... Пересвідчившись у своїй безкарності – вони вже й розперезалися до краю!
20.10.2009, 17:23  Нравится (0)
Constant7
Constant7  Хочу підкреслити, що на адресу Тимошенко Президент ніколи не застосовував її методів! Ніколи нічого подібного до тієї брутальної травлі, яку здійснюють увесь цей час Юля та її СМІ, не було в нашеукраїнських виданнях. Тільки хамка Юля скотилася до безпредметного та бездоказового паскудства стосовно Президента...
Мета у Юлі одна – ляпати на Президента брудом, хай, мовляв – відмивається, як у тому анекдоті! У «ВВ» бачу назву статті «Ющенко засумував за Кучмою та зробив 10 кроків йому на зустріч» - читаю, нічого там стосовно 10 кроків до Кучми НЕМАЄ – суцільні бздури (як кажуть галичани... Проте яка назва!!!
Крім цих відкритих та неприхованих атак на Президента проти нього використовують ще й величезний Інтернет-ресурс. Як бачимо! Він анонімний та вкрай прихований, однак схожість характеру і тенденцій безперечно вказує на єдине джерело!
20.10.2009, 17:23  Нравится (0)
Constant7
Constant7  Бездарна діяльність уряду Юлі вже весною 2008 року (задовго до світової кризи, що так вчасно для БЮТу виникла) - призводить до небаченої за останні 10 років інфляції та шаленого росту цін, що обвалило рейтинг Прем’єра. Вірна своїй традиції скандал перекривати ще більшим скандалом – Юля вдалася до авантюри щодо блокування Ради, завдяки чому виник такий розголос, що всі забули про ріст цін та інфляцію та почали по всіх СМІ обговорювати роботу ВРУ. Для того щоб не відвертати увагу суспільства від цієї теми – була включена машина зомбування через бютівські СМІ : газети «Вечерние вести», «Свобода», «Високий замок» - суто партійні видання. Все це говорить про те, що БЮТ робить підступні спроби перекласти все із хворої голови на здорову – так лідери БЮТ діють пояснюючи створену ними ж ганебні провокації проти Української держави. Вона просто спритно відводили стрілки відповідальності і влаштовували чергові афери та провокації. Відволікаючи атаки на Президента з боку Луценка, Жванії, Гриценка
20.10.2009, 17:21  Нравится (0)
Constant7
Constant7  в 2008 році були ланками у великому ланцюгу подібних скандалів і провокацій.На замовлення Тимошенко Жванія виступив із наклепницькою заявою на Президента! Він нахабно заявив, що Президента ніхто не труїв – ця тема одразу ж стала домінуючою у пресі та на телебаченні. Особливо старалися Юлині видання, які ліпили з підлих Луценка та Жванії ледь не «жертв політичних репресій», життя яких опинилося наче б то під загрозою
28 травня 2008 року «Вечерние вести» які нічого такого не друкують без команди особисто Юлі або Турчинова на першій сторінці публікують сенсаційний аншлаг з портретом Луценка «Луценко намекнул, что его жизнь под угрозой»... У такий підступно-скандальний спосіб і відвернули увагу народу від справжньої проблеми.
20.10.2009, 17:21
Constant7
Constant7  Щодо Гриценка... Дружина Грищенка журналіст Юлія Мостова перебуває з давніх-давен у довірливих стосунках із Тимошенко, вони багато що роблять разом, літають за кордон, організовують інтерв’ю у керованому Мостовою тижневику «Дзеркало тижня», навіть на скандальній нічній змові проти Президента у 2005 році Ю.Мостова була поруч з Тимошенко – мала готувати текст звернення Прем’єра до українського народу. Тому, коли бачу від подружжя Гриценків –Мостових якусь «качку» на адресу Президента, згадую, як не раз діяла їх кумирша.
20.10.2009, 17:22
1   2   3    →
 
 

Подпишитесь на Корреспондент.net

Обзор сети