Дмитро Снєгирьов
Украина, Луганськ
24 июня 2017, 10:25

Луганська ахінея, або Як авіація НАТО впливає на екологію Донбасу

У нас насправді тут світова проблема. Проблема в тому, щоб захистити той самий світ від озброєних до зубів мавп з їх дурнуватими теоріями про вплив російського вугілля і авіації країн НАТО на екологічну ситуацію на Сході України.
23 июня 2017, 10:53

Згадати те, чого не було: як заїжджий "варяг" ніс ахінею в Луганську

Підсумовуючи вищенаведені факти, відкритим залишається питання до кінорежисера Пендраковського: скільки пляшок російського глоду було випито напередодні зустрічі зі студентами, щоби на наступний день мати можливість згадати все і, поринувши у спогади, побачити у 1968 році в Луганську неіснуючий на той момент пам'ятник Ворошилову?
22 июня 2017, 11:32

Заручники політичних ігор. Чому позбавили води український Лисичанськ, а не "ЛНР

Фактично мешканці Лисичанська стали заручниками політичних ігор представників депутатського корпусу від «Опозиційного блоку», ТОВ «ЛЕО» і глави Луганської ОВЦА п. Гарбуза, які своїми діями створюють атмосферу соціального невдоволення мешканців міста діями представників української влади
18 июня 2017, 09:38

Чому заява Турчинова про змінення формату АТО не випадкова

Заява секретаря РНБО Олександра Турчинова про те, що на Донбасі потрібно перейти до нового формату захисту країни від агресії Росії - запізнилося на три роки.
15 июня 2017, 11:33

"Права Справа" звинувачує Єфремова в доведенні Стахановського коксохімзаводу до

У 2000 році суд оголосив завод банкрутом і призначив ліквідаторами представників ЗАТ «Фонд», що був основним кредитором. З березня 2000 року почався демонтаж виробничих потужностей СКХЗ на металобрухт.
14 июня 2017, 12:42

Схема не спрацювала: як росіяни не дали Плотницькому заробити на автобусах

Варто зазначити, що ще в грудні 2015 року аналітичний відділ ГІ "Права Справа" повідомляв про можливість передачі в "ЛНР" російських автобусів і розроблену під цю програму представниками влади самопроголошеної "республіки" схему списання "бюджетних" коштів.
13 июня 2017, 19:37

Великі втрати бойовиків: окупаційна влада приховує реальну кількість загиблих

Всі операції ЗСУ поблизу Бахмутської траси не суперечать Мінським домовленостям, оскільки територія, на якій проходять військові дії, згідно з цими домовленостями має перебувати під контролем України.
12 июня 2017, 07:50

"Гарячий" луганський напрямок: успішна контратака ЗСУ та серйозні втрати терорис

Своїми діями українська армія продемонструвала, що вміє не тільки оборонятися, але й успішно контратакувати.
9 июня 2017, 20:18

Кремль змінив тактику військового протистояння на сході України

Обстріли терористами шкіл і лікарні не можна назвати ескалацією військового напруження. Це штучне нагнітання військового протистояння. Таким чином проросійські терористи намагаються тримати Україну в тонусі. Робиться це для створення інформаційної картинки, і певних настроїв в українському суспільстві, що краще поганий мир, ніж ось така війна.
3 июня 2017, 11:42

«Газпром» збільшив постачання газу в ОРДЛО

Українським офіційним структурам необхідно дати чітку оцінку щодо збільшення Росією постачання обсягів газу на окуповані території Луганської і Донецької областей без узгодження цих обсягів з «Нафтогаз Україна».