Максим Романський
Украина,
18 сентября 2017, 13:11

СВЯЩЕННА ПАМ'ЯТЬ

Так, саме сьогодні, в ХХІ столітті Україну змушують ті, хто улесливо називав себе братом, відстоювати своє право на існування, самовизначення та процвітання.
28 августа 2017, 14:25

ПОЛІТИКА ЗА МЕЖЕЮ ЗДОРОВОГО ГЛУЗДУ

Інтернет простором ширяться новини, які важко віднести до ТОПових, вони скоріше носять другорядний характер, але залишати їх поза увагою не варто оскільки країна з якої надійшли новини – Німеччина. Саме вона є однією з ТОПових країн Європи у підтримці України в протистоянні з російською агресією.
22 августа 2017, 11:03

СТАРА КАЗКА НА НОВИЙ ЛАД ВІД «БРАТІВ ФСБШНИКІВ»

Обіцянки, якими заманювали на «референдум» Кримців виконати не можливо як з технічної точки зору, так і економічної. І таких прикладів достатньо у джерелах з вільним доступом: відкритий з помпою та широко розпіарений енергетичний міст не працює на заявлену потужність не дивлячись на возвеличення досягнень російської науки, транспортну артерію через Керченську протоку не побудовано і є сумніви в її доцільності та економічній ефективності тощо.
2 августа 2017, 18:56

Возвращение в пустоту

С началом оккупации Крыма «подполковник» начал активно искать место под солнцем. Говорит, что боялся потерять должность.
13 июля 2017, 08:45

Гітлер VS Путін

Серу Вінстону Черчіллю приписують вислів про те, що нові фашисти будуть ховатися за маскою антифашизму. На сьогодні не важливе авторство вислову, важлива влучна суть твердження.
18 мая 2017, 19:26

ШЛЯХ ДОДОМУ ДОВЖИНОЮ У ПОНАД 70 РОКІВ

Тому увесь цивілізований світ сьогодні мусить зайняти жорстку позицію щодо недопущення та запобігання спробам відновлення сталінського «генерального прибирання-1944».
10 мая 2017, 20:36

ОУН. Переддень та перші місяці окупації України в Другій Світовій війні

Напередодні ІІ Світової війни на Третій Рейх орієнтувався також і Радянський Союз.