Itron уклав договір про постачання лічильників для найбільшої в Європі інтелектуальної системи обліку споживання природного газуРеклама

Корреспондент.net, 3 августа 2012, 08:02
0
540
Itron уклав договір про постачання лічильників для найбільшої в Європі інтелектуальної системи обліку споживання природного газу

Itron було обрано постачальником 745 000 лічильників газу для AKSA - найбільшого газорозподільного підприємства Туреччини. Лічильники газу Itron, придатні до застосування в інтелектуальних мережах збору даних, сприятимуть розвитку газової інфраструктури Туреччини.

ЛІБЕРТІ ЛЕЙК, Штат Вашингтон, 18 липня 2012. Компанія Itron Inc. (ідентифікатор NASDAQ: ITRI) оголосила про укладення договору з AKSA, приватним газорозподільним підприємством Туреччини, про постачання побутових, а також комерційних та промислових (C&I), лічильників газу. За цим договором (строком на три роки), лічильники газу виробництва Itron будуть встановлені у двадцяти регіонах, які обслуговує AKSA. З огляду на плани Туреччини з розширення газорозподільної мережі та інфраструктури газопостачання для задоволення зростаючих енергетичних потреб, Itron забезпечує необхідні матеріальні та інтелектуальні ресурси в цій галузі для сприяння AKSA у побудові потужної системи обліку споживання енергоресурсів у країні.

"Як провідне газорозподільне підприємство Туреччини, ми охоче співпрацюємо з Itron. Ми застосовуємо лічильники Itron впродовж багатьох років; нові лічильники цього виробника забезпечують придатність до застосування в інтелектуальних мережах збору даних, впровадження яких ми запланували на найближче майбутнє", заявив Яшар Аслан (Yasar Aslan), Генеральний виконавчий директор AKSA. "AKSA відіграє ключову роль на ринку газопостачання Туреччини та покладається на Itron у визначенні своїх позицій у майбутньому".

 "Цей договір є ще однією ілюстрацією міцних відносин із замовниками, побудованих Itron у цьому регіоні. Ми раді, що AKSA вже вкотре обрало Itron як постачальника технологій для модернізації своєї інфраструктури", заявив Ремі Бріль (Rémy Brill), Віце-президент та керуючий директор Itron з енергетичного сектору в регіоні EMEA (Європа, Близький Схід і Африка). "Ми активно працюємо на ринку Туреччини з 2002 року та пишаємося своєю участю у процесі газифікації країни".Про Itron:

Itron - провідний постачальник рішень з управління енергетичними та водними ресурсами для майже 8 000 енергокомпаній у всьому світі. Ми пропонуємо комплексні рішення, що включають технології обліку та контролю за споживанням газу, води, електричної  та теплової енергії; системи зв'язку; програмне забезпечення та фахові послуги. Понад 9 000 співробітників Itron, що працюють у понад 130 країнах, забезпечують енергокомпаніям можливість відповідального та ефективного управління енергетичними та водними ресурсами. 

Для одержання інформації про майбутнє сталого розвитку вашої газорозподільної компанії завітайте до нашого вебсайту www.itron.com або звертайтесь до офісу компанії в Україні:

03680, місто Київ, вул.. Виборзька, 103,
тел. 044 490.77.10/11, факс 044 490.77.12,
e-mail: Yuriy.Yemelyanov@itron.com

Про діяльність Itron в Україні:

З 1995 року в Україні активно та успішно працює офіс компанії Itron. Діяльність компанії в Україні спрямована на задоволення потреб ринку України в якісних приладах обліку енергоресурсів, створення та впровадження на базі цих приладів інтелектуальних систем обліку енергоресурсів. Itron в Україні представлений двома підприємствами: Приватним Акціонерним Товариством "Айтрон-Укргаз метерс компані", яке виробляє і реалізує побутові лічильники газу  та Дочірнім Підприємством  "Айтрон Україна", яке займається продажем, сервісним обслуговуванням приладів і систем обліку енергоресурсів та іншого обладнання, що виробляється на заводах Itron в багатьох країнах світу.

На сьогодні в Україні встановлено більше ніж 2,2 мільйона побутових лічильників газу Gallus 2000-U. Промислові лічильники газу, регулятори тиску та інше обладнання експлуатується всіма газорозподільними підприємствами України. Більшість енергогенеруючих компаній використовують багатофункціональні лічильники електричної енергії Itron. В Україні успішно впроваджено декілька  інтелектуальних систем обліку природного газу побутовими споживачами з функцією передоплати. На разі іде впровадження інтелектуальних систем обліку з функцією автоматичного збору даних. Itron протягом більше 15 років є надійним партнером українських енергетичних компаній, допомагаючи їм  створювати сучасну інфраструктуру обліку та контролю споживання всіх видів енергоресурсів.    

Історія компанії Itron:

Компанія бере свій початок від заснування першого заводу "La Compagnie des Compteurs" з виробництва лічильників газу у 1872 році у Франції. Протягом подальших 140 років компанія опановувала нові технології та ринки збуту, постійно збільшую обсяги виробництва на більш ніж 20 заводах в усьому світі. У 1970 році компанія увійшла до складу корпорації Schlumberger. Починаючи з 1977 до 1987 року корпорація Schlumberger створила групу компаній, на базі яких в подальшому було створено підрозділ RMS, який опікувався приладами обліку та іншим обладнанням для ринку обліку всіх видів енергоресурсів (газ, вода, теплова та електрична енергія) на всіх континентах. У 2001 році підрозділ Schlumberger - RMS, був виділений в окрему незалежну компанію, яка отримала назву – Actaris Metering Systems.                     

У 2007 році група Actaris Metering Systems об’єдналася з провідним світовим розробником та виробником систем обліку енергоресурсів - корпорацією Itron (USA).  

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях