Українські клієнти обирають короткострокові депозити в іноземних банкахРеклама

Корреспондент.biz, 31 марта 2014, 15:10
3
2061
Українські клієнти обирають короткострокові депозити в іноземних банках

Ситуація на українському банківському ринку стабілізується, темпи відтоку депозитів сповільнились в Центральній та Західній частині України, дана тенденція спостерігається і в східних регіонах. Населення та бізнес адаптуюся до нових умов роботи банків та НБУ.

Сьогодні клієнти банків, вкладаючи свої кошти, надають перевагу короткостроковим депозитам. Потенційні клієнти з особливою обережністю та ретельністю обирають фінансові установи для розміщення та збереження своїх заощаджень.

У відповідь на сьогоднішню ситуацію більшість банків пропонують вищі відсоткові ставки по короткострокових та безстрокових депозитах. Але клієнти обирають банки з іноземними інвестиціями та ті, що належать до великих міжнародних фінансових структур.

«До таких банків належить ПАТ «Ідея Банк», яких входить до однієї з найбільших фінансових груп в Європі. Банк, пропонує не лише привабливі ставки до 25% в гривнях за депозитом «Мегаприбуток+ онлайн», а й гарантії збереження вкладів, забезпечені європейською стабільністю», -  розповідає Голова Правління ПАТ «Ідея Банк» Андрій Рязанцев. – «Адже Ідея Банк є  частиною однієї з найбільших європейських фінансових груп – Getin Holding S.A., вартість активів якої становлять понад 16 млрд. євро». Фінансова Група працює в Росії, Україні, Білорусії та країнах Євросоюзу. Отже, банк завжди може розраховувати на значну фінансову та ресурсну підтримку материнської групи. Крім цього, Ідея Банк працює на українському ринку вже 25 років, з 1999 року його депозитні вклади захищені членством Банку у Фонді гарантування вкладів.

Актуальними на сьогодні  серед банківських продуктів є також депозити з вільним управлінням коштів. Наприклад серед клієнтів Ідея Банку найбільшою популярністю користуються депозити «50%/50%» та «Вільні кошти». Особливість цих депозитів полягає в тому, що клієнт може знімати та поповнювати депозит при потребі, не втрачаючи нарахованих відсотків. «Депозит 50%/50%» дозволяє клієнтам вільно користуватися половиною коштів розміщених на депозиті, заробляючи при цьому до 20% річних в гривнях. Інших 50% клієнт може розмістити під базову ставку. Що стосується депозиту «Вільні кошти», то тут клієнт може вільно знімати всю суму. При цьому обмежень по сумі немає, а ставка за цим депозитом в Ідея Банку, ймовірно, найкраща на ринку.

«Вище перелічені  депозити гарантують стабільний дохід, що не пов’язаний із необхідністю дотримання повного строку знаходження коштів на вкладному рахунку», - коментує  Андрій Рязанцев. -  «Для більшості  клієнтів банків, які пам’ятають негативний досвід попередніх криз та зважають на сьогоднішню ситуацію, це є важливим критерієм для вибору Банку при  розміщенні коштів на депозитному рахунку».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях