Opel Insignia визнано найпопулярнішим автомобілем в Європі

21 октября 2009, 16:05
0
17
Opel Insignia визнано найпопулярнішим автомобілем в Європі

Автомобіль, який був презентований в Україні під час «Столичного АвтоШоу 2009», до свого поважного списку нагород, серед яких звання «Автомобіль Року 2009» в Європі, численні нагороди за виключний дизайн та безпеку, нещодавно додав ще одну.

Автомобіль, який був презентований в Україні під час «Столичного АвтоШоу 2009», до свого поважного списку нагород, серед яких звання «Автомобіль Року 2009» в Європі, численні нагороди за виключний дизайн та безпеку, нещодавно додав ще одну. На цей раз Opel Insignia отримав визнання європейських користувачів мережі Інтернет. За результатами голосування, проведеного авторитетним європейським автомобільним порталом «AutoScout24», виходець з Русселсьхайму отримав нагороду «Internet Auto Award 2009». Це наймасовіше голосування в Європі, за підсумками якого визначається переможець. І чи варто говорити, що лише за 10 місяців 2009 року, це вже 26 нагорода для автомобіля. Багато в чому завдяки інноваційним системам, які раніше були доступні тільки в автомобілях “luxury” і відтепер були застосовані в класі «low-premium». 
В чому причина такої шаленої популярності новинки від Opel, яка доступна і в Україні? 
По-перше, цей автомобіль не просто високотехнологічний, це - в першу чергу, «розумний» автомобіль. Завдяки великій кількості інтелектуальних технічних інновацій. Окремої уваги заслуговує прогресивна технологія FlexRide, яка дозволяє водіям вибирати налаштування шасі, у відповідності до свого індивідуального стилю водіння: можна вибрати комфортний - режим Tour або драйверський - режим Sport. Повний привід Adaptive 4X4 забезпечує автомобілю оптимальну керованість і стійкість при будь-яких умовах, а також підвищує силу тяги при старті з місця або при русі по слизькій поверхні. Система, вперше доступна для цього класу автомобілів - Адаптивне Головне Освітлення (AFL). За допомогою складних алгоритмів, форма світлових пучків фар автоматично змінюються, відповідно до профілю дороги й переважаючих умов видимості. Динаміку та неперевершені враження від їзди забезпечують силові агрегати потужністю від 115 до 260 к.с., агрегатовані з шестиступеневою автоматичною або механічною трансмісією. При чому, версії двигунів об’ємом 1.6, 2.0 та 2,8 літрів доступні з турбіною, яка дозволяє «знімати» додаткові кінські сили, при цьому залишаючи двигун в межах стандарту Євро-5 та забезпечуючи невисокі витрати палива, у порівнянні з аналогами конкурентів.
Другою складовою популярності можна вважати дизайн Opel Insignia. Те, без чого навіть найпрогресивніше авто не може претендувати на успіх: виключний та неперевершений дизайн екстер’єру та інтер’єру. Дизайнери зробили все, щоб ви могли безпомилково, у будь-який час доби, зрозуміти, який саме автомобіль перед вами. Потрапляючи в салон Opel Insignia, першим враженням є здивування: Невже це Opel?! Так це Opel! Настільки високо підняли інженери з Руссельсхайму планку якості. Саме тому, в цьому році, за виключний та водночас функціональний дизайн, Opel Insignia долучився до володарів премії Red Dot Award.
В Європі, ці переваги оцінили і споживачі, зробивши Opel Insignia «Вибором № 1»! За великим рахунком, який сенс переплачувати за бренд, якщо можна без втрати якісних характеристик отримати автомобіль, що буде «вирізняти» свого хазяїна в потоці машин, і підкреслювати статус господаря на рівні автомобілів інших німецьких автомобільних преміум брендів.
Познайомитись ближче з цим автомобілем, можна в офіційній дилерський мережі компанії «УкрАвтоЗАЗ-Сервіс», що входить в структуру УкрАВТО. Вибирати можна з чотирьох варіантів комплектацій: Essentia, Edition, Sport і Cosmo, та з трьох варіантів кузовів: ліфтбек, нотчбек, SportsTourer. Ціна на Opel Insignia починається від 19 931 євро для седану та від 24 782 для універсалу. Що у порівнянні з конкурентами по сегменту low-premium та premium робить цей автомобіль серйозним гравцем, який здатний задовольнити амбіції свого власника.
Про подробиці стосовно нового флагмана бренду Opel можна дізнатись на офіційному сайті українського дистриб’ютора, компанії «УкрАвтоЗАЗ-Сервіс», за адресою: 
www.opelukraine.com (http://www.opelukraine.com) або на сайті присвяченому виключно Opel Insignia: www.opelinsignia.com.ua (http://www.opelinsignia.com.ua) 

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях