КУА «УкрСиб Ессет Менеджмент» виводить на ринок новий інвестиційний фонд «Прискорення».

29 октября 2009, 16:24
0
8

З 28.10.2009 р., ДКЦПФР був зареєстрований проспект емісії акцій нового ринкового інвестиційного фонду – ЗНКІФ «Прискорення» (Свідоцтво ДКЦПФР № 1604 від 28.10.2009 р.).

З 28.10.2009 р., ДКЦПФР був зареєстрований проспект емісії  акцій нового ринкового інвестиційного фонду – ЗНКІФ «Прискорення» (Свідоцтво ДКЦПФР № 1604 від 28.10.2009 р.).

 

ЗНКІФ «Прискорення» реалізує стратегію, направлену на мінімізацію інфляційних ризиків інвесторів, згідно якої кошти фонду будуть інвестовані у найменш ризикові фінансові інструменти – облігації зовнішньої державної позики (єврооблігації), облігації внутрішньої державної позики, інструменти грошового ринку та банківські метали.

      

«Наявність в портфелі фонду високодохідних боргових інструментів, дохід за якими гарантується державою (єврооблігації та ОВДП), вигідно вирізняє ЗНКІФ «Прискорення» з поміж схожих ІСІ.  Активний інвестиційний менеджмент та виважена диверсифікація активів фонду серед найменш ризикованих фінансових інструментів, дозволить інвесторам не лише отримати прибуток від вкладання коштів в цінні папери фонду, а також захистити свої вкладення від девальвації національної валюти» – зазначається в офіційному повідомленні  КУА «УкрСиб Ессет Менеджмент».

 

 ЗНКІФ «Прискорення» є шостим ринковим інвестиційним фондом в управлінні КУА «УкрСиб Ессет Менеджмент. Інвесторами фонду можуть бути фізичні та юридичні особи

 

Параметри фонду:

 

Обсяг емісії – 50 млн. грн.

Кількість акцій в обігу – 50 000 шт.

Номінал акції – 1 000 грн.

Реєстраційний код в ЄДРІСІ – 1321359

Термін дії фонду – 7 років

Компанія з управління активами - КУА «УкрСиб Ессет Менеджмент»

Зберігач активів фонду – АБ «ІНГ Банк Україна»

Депозитарій – ВАТ «Міжрегіональний фондовий союз»

 

До моменту визнання фонду таким, що відбувся, акції фонду реалізуються за номінальною вартістю. 

 

Всю інформацію з питань діяльності та придбання акцій фонду  Ви можете отримати у відділу продажу КУА «УкрСиб Ессет Менеджмент»: м. Київ, вул. Іллінська, 8. Контактний телефон: +38 (044) 537 50 56.

 

Довідкова інформація:

ЗАТ «Компанія з управління активами «УкрСиб Ессет Менеджмент» створена в 2003 році в межах фінансової корпорації «УкрСиббанк». Компанія входить до фінансової групи BNP PARIBAS Group – лідера міжнародного ринку банківських та фінансових послуг.   Ліцензія ДКЦПФР № 456908 від 11.02.2009 р.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях