22 листопада пройде практичний семінар \"Інтернет у готельно-ресторанному бізнесі\"

2 ноября 2009, 13:42
0
8

22 листопада пройде відкритий семінар для спільноти готельно-ресторанного бізнесу, яка обговорюватиме переваги, що їх надає для галузі мережа Інтернет. Організатором зустрічі є агентство aContext А серед учасників та доповідачів семінару – компанії, які пов’язані з інтернет-бізнесом. Це як рекламні агенції та веб-студії, так й інші учасники ринку електронної комерції. З-поміж них, звичайно, є й компанія WebMoney Transfer, що виступить інформаційним партнером події. Зі своїми доповідями виступатимуть компанії Бегун (система контекстної реклами), Connect (найбільша соціальна мережа українського Інтернету), B2blogger (сервіс розповсюдження прес-релізів), Coxo й, звичайно ж, сама система WebMoney, яка доповідатиме доповідатиме про власні розробки й пропозиції для галузі. Й чим дані можливості будуть корисними для власників бізнесу.

22 листопада пройде відкритий семінар для спільноти готельно-ресторанного бізнесу, яка обговорюватиме переваги, що їх надає для галузі мережа Інтернет. Організатором зустрічі є агентство aContext (http://acontext.com.ua/) А серед учасників та доповідачів семінару – компанії, які повязані з інтернет-бізнесом. Це як рекламні агенції та веб-студії, так й інші учасники ринку електронної комерції. З-поміж них, звичайно, є й компанія WebMoney Transfer, що виступить інформаційним партнером події. Зі своїми доповідями виступатимуть компанії Бегун (система контекстної реклами), Connect (найбільша соціальна мережа українського Інтернету), B2blogger (сервіс розповсюдження прес-релізів), Coxo й, звичайно ж, сама система WebMoney, яка доповідатиме доповідатиме про власні розробки й пропозиції для галузі. Й чим дані можливості будуть корисними для власників бізнесу.

Програма семінару

На семінарі будуть розглянуті сучасні інструменти та можливості Інтернету для просування закладів відпочинку, готелів та ресторанів України, включаючи:

·          Способи залучення потенційних клієнтів через мережу Інтернет

·          Пошукова оптимізація (SEO)

·          Контекстна та банерна реклама

·          Маркетинг у соціальних мережах (SMO, SMM)

·          Методика оцінки ефективності рекламних кампаній в Інтернеті

·          Інформаційні та аналітичні дані про ринок готельно-ресторанного бізнесу в Інтернеті

·         Системи оплати та бронювання місць в режимі он-лайн за допомогою Інтернет тощо

Практичні приклади від різних компаній нададуть відповіді на конкретні питання про методи, бюджети, терміни та результати.

Будуть розглянуті основні помилки при розробці Інтернет-сайтів та проведення рекламних кампаній – „розбір польотів” та історії успіху.

Круглий стіл із провідними інтернет-маркетологами України дасть можливість отримати відповіді на всі запитання.

Запрошуються:

·          Власники, керівники, адміністратори та відповідальні менеджери відпочинкових комплексів, ресторанів, готелів, колиб, садиб, та інших закладів.

·          Веб-студії та розробники веб-сайтів - для обміну досвідом та вивчення методів грамотної організації інтернет-представництв: сайтів, порталів, блогів.

·          Маркетологи, PR-агенції, рекламні агентства - для вивчення передових інструментів просування та розповсюдження інформації

·          Спонсори для організації заходу

За попередньою письмовою заявкою експерти на семінарі можуть провести аналіз і дати оцінку сайту Вашого підприємства.

Генеральним медіа партнером стала компанія Бегун Україна. А генеральнми спонсором події - Парк-Готель (http://parkhotel.com.ua/).

Вартість участі у семінарі – 750 грн.

Дата: 22 листопада 2009

Час: з 09.00 до 18.00

Місце проведення: м. Івано – Франківськ вул. Мазепи, 146 (конференц-зал готелю «Парк-Готель»)

Контакти:

Максим Залевський

imasem.blogspot.com (http://imasem.blogspot.com/)

067 252-10-68

zalevskim@gmail.com

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях