Аварійники „Харківміськгазу” – найкращі

3 ноября 2009, 09:49
0
8

жовтня на учбово-тренувальному полігоні ВАТ „Харківміськгаз” пройшов щорічний огляд-конкурс професійної майстерності серед бригад аварійно-диспетчерських служб бізнес-контуру ТОВ „ГАЗЕКС-Україна”.

У змаганнях брали участь бригади ВАТ „Харківгаз”, ВАТ „Харківміськгаз”, ВАТ „Дніпрогаз”, ВАТ „Донецькміськгаз”, ВАТ „Криворіжгаз”. Генеральний директор ТОВ «ГАЗЕКС-Україна» Віталій Дем'янюк вважає: «Такі заходи мобілізують робітників, дають їм можливість перевірити свої сили та виправити недоліки».

            До складу кожної бригади ввійшли майстер, два слюсаря та водій.

            Учасники огляду-конкурсу пройшли теоретичну перевірку знань, а також показали свою професійну підготовку у практичних завданнях, серед яких були: евакуація потерпілого від задухи при роботі у газовому колодязі та  надання йому  першої медичної допомоги, перевірка засобів індивідуального захисту та вміння користуватися ними у надзвичайних ситуаціях, а також пошук та локалізації витоків газу.

            Учасникам огляду-конкурсу також необхідно було, отримавши конкурсну заявку, вирушити на  „місце аварії”, з проїздом через смугу перешкод та знайти виток газу на підземному газопроводі середнього тиску.

            Переможці та призери конкурсу обиралися колегіально, згідно максимально набраній кількості балів кожної з команд-учасниць. Комісія враховувала, як роботу усієї бригади, так і професійні навички кожного її члена.

            Кращою бригадою серед аварійно-диспетчерських служб, що прибули цього року на огляд-конкурс стала бригада Служби аварійно-відновлювальних робіт ВАТ „Харківміськгаз”. Друге місце зайняла бригада ВАТ „Харківгаз”, третє – ВАТ „Дніпрогаз”.

Крім того, преміями у розмірі 50% посадового окладу були відзначені кращі працівники газових бригад:

Кращій майстер – Єзан А. Н. (ВАТ „Донецькміськгаз”),

Кращій слюсар – Босенко І. В. (ВАТ „Криворіжгаз”),

Кращій водій – Смоленський В. М. (ВАТ „Криворіжгаз”).

            Переможці конкурсу були нагороджені дипломами та пам’ятними знаками, сувенірами, а також грошовими винагородами. Перше місце - додатковий 100%, друге місце – 75%, третього – 50% окладу.

            Бригада Служби аварійно-відновлювальних робіт ВАТ „Харківміськгаз”, як переможець українських змагань  ТОВ „ГАЗЕКС-Україна” візьме участь у російському огляді-конкурсі професійної майстерності бригад аварійно-диспетчерських служб ТОВ „ГАЗЕКС-Менеджмент”, що пройде у м. Челябінськ 6 листопада цього року.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях