КУА «УкрСиб Ессет Менеджмент» починає розміщення акцій ринкового інвестиційного фонду «Прискорення».

11 ноября 2009, 14:40
0
5
КУА «УкрСиб Ессет Менеджмент» починає розміщення акцій ринкового інвестиційного фонду «Прискорення».

З 10.11.2009 р., КУА «УкрСиб Ессет Менеджмент» починає розміщення акцій нового інвестиційного фонду ЗНКІФ «Прискорення».

З 10.11.2009 р., КУА «УкрСиб Ессет Менеджмент» починає розміщення акцій нового інвестиційного фонду ЗНКІФ «Прискорення».

 

ЗНКІФ «Прискорення» реалізує стратегію, направлену на мінімізацію інфляційних ризиків інвесторів, згідно якої кошти фонду будуть інвестовані у найменш ризикові фінансові інструменти – облігації зовнішньої державної позики (єврооблігації), облігації внутрішньої державної позики, інструменти грошового ринку та банківські метали.

      

Наявність в портфелі фонду високодохідних боргових інструментів, дохід за якими гарантується державою (єврооблігації та ОВДП), вигідно вирізняє ЗНКІФ «Прискорення» з поміж схожих ІСІ.  Активний інвестиційний менеджмент та виважена диверсифікація активів фонду серед найменш ризикованих фінансових інструментів, дозволить інвесторам не лише отримати прибуток від вкладання коштів в цінні папери фонду, а також захистити свої вкладення від девальвації національної валюти.

 

 ЗНКІФ «Прискорення» є шостим ринковим інвестиційним фондом в управлінні КУА «УкрСиб Ессет Менеджмент. Інвесторами фонду можуть бути фізичні та юридичні особи

 

Проспект емісії  акцій ринкового інвестиційного фонду ЗНКІФ «Прискорення» був зареєстрований ДКЦПФР 28.10.2009 р. (Свідоцтво ДКЦПФР № 1604 від 28.10.2009 р.).

До моменту визнання фонду таким, що відбувся, акції фонду реалізуються за номінальною вартістю

 

Параметри фонду:

 

Обсяг емісії – 50 млн. грн.

Кількість акцій в обігу – 50 000 шт.

Номінал акції – 1 000 грн.

Реєстраційний код в ЄДРІСІ – 1321359

Термін дії фонду – 7 років

Компанія з управління активами - КУА «УкрСиб Ессет Менеджмент»

Зберігач активів фонду – АБ «ІНГ Банк Україна»

Депозитарій – ВАТ «Всеукраїнський депозитарій цінних паперів»

. 

Всю інформацію з питань діяльності та придбання акцій фонду  Ви можете отримати у відділу продажу КУА «УкрСиб Ессет Менеджмент»: м. Київ, вул. Іллінська, 8. Контактний телефон: +38 (044) 537 50 56.

 

Довідкова інформація:

ЗАТ «Компанія з управління активами «УкрСиб Ессет Менеджмент» створена в 2003 році в межах фінансової корпорації «УкрСиббанк». Компанія входить до фінансової групи BNP PARIBAS Group – лідера міжнародного ринку банківських та фінансових послуг.   Ліцензія ДКЦПФР № 456908 від 11.02.2009 р.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях