Українські виробники об\'єднались у боротьбі з епідемією грипу

11 ноября 2009, 15:31
0
5

4 листопада 60 000 літрів молока та соку передано в лікарні та інтернати Західної України для підтримки потерпілих від епідемії грипу. Для передачі гуманітарної допомоги своїм співвітчизникам об\'єдналися компанія «Тетра Пак» - світовий лідер у виробництві упаковки для продуктів харчування, і провідні вітчизняні виробники молочної та сокової продукції - компанії «Люстдорф», «Юнімілк» і «Сандора».

Допомогу адресовано дітям і дорослим Львівської, Тернопільської та Івано-Франківської областей - регіонів, найбільш постраждалих від грипу. Виробники переконані, що натуральні молоко та сік, багаті на вітаміни, білок, кальцій та інші корисні речовини, допоможуть протистояти недузі та пришвидшити відновлення здоров'я.

 

«Боротьба з епідемією – це не тільки сфера відповідальності державних інститутів, - говорить Урош Кепіц, Генеральний директор компанії «Тетра Пак Україна». - Посильний внесок у протистояння хворобі й одужання нації – завдання соціально-відповідального бізнесу. Нашу позицію в цьому виражає наш девіз – «Дбаємо про корисне», і це стосується не тільки нашої продукції, але й здоров'я наших споживачів».

 

Поставки гуманітарної допомоги до лікарень та інтернатів здійснюються за сприяння обласних державних адміністрацій.

 

За додатковою інформацією звертайтеся до Оксани Ольшаної,

PR-менеджера CLEVER group

роб. +38 044 492-89-04,

e-mail: olshanaya@clever-group.com.ua

 

Довідка:

Компанія Тетра Пак – світовий лідер з виробництва систем переробки і упаковки рідких і пастоподібних харчових продуктів. Компанія має представництва y 165 країнах світу. В Україні компанію засновано 1989 року. Девіз компанії - «Дбаємо про корисне» - відображає її прагнення зробити продукти харчування безпечними й доступними всюди. Докладніше на www.tetrapak.com (http://www.tetrapak.com/).

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях