«Молочний альянс» став партнером Дитячого пісенного конкурсу «Євробачення - 2009»

17 ноября 2009, 18:34
0
5

Холдинг «Молочний альянс» - лідер сироварної галузі України, та Оргкомітет Дитячого пісенного конкурсу «Євробачення - 2009» домовились про співпрацю, в межах якої холдинг надає фінансову підтримку конкурсу.

Україна вперше стала країною проведення Дитячого Євробачення, яке цього року проходить 16-22 листопада в Києві. До столиці з’їхались юні таланти віком від 10 до 15 років з різних країн Європи, щоб взяти участь у фінальному шоу, що відбудеться 21 листопада і транслюватиметься у прямому ефірі телеканалами по всій Європі.

«Для холдингу «Молочний альянс» підтримка Дитячого Євробачення – це, перш за все, позиція відповідальності за свою країну, яка виступає організатором почесного міжнародного конкурсу, - говорить Генеральний директор холдингу «Молочний альянс» Сергій Вовченко. -  Мільйони людей перед екранами телевізорів спостерігатимуть за грандіозним дійством, яке буде створено силами українських професіоналів. І ми раді зробити свій внесок у підготовку і проведення цього свята, яке, переконані, додасть доброї слави Україні».

Підтримка Дитячого Євробачення - не єдина ініціатива «Молочного альянсу» у сприянні  розвитку талановитої молоді. Холдинг також підтримує розвиток дитячого футболу в Україні, виступаючи з 2008 року генеральним спонсором Асоціації аматорського футболу України.

 

 

Довідка. ЗАТ «Молочний альянс» - група компаній, що об’єднує потужні підприємства з виробництва та збуту сирів і цільномолочної продукції, лідер сироварної галузі України. До складу холдингу входять 9 виробничих підприємств молочної галузі: Пирятинський, Баштанський, Городенківський, Згурівський, Тростянецький, Новоархангельський сирзаводи, Яготинський маслозавод, Золотоніський маслоробний комбінат, Варвамаслосирзавод та компанії «Еталонмолпродукт» і Торговий Дім «Еталон», які забезпечують продаж продукції підприємств холдингу в Україні та за кордоном. Продукція підприємств холдингу випускається під брендами «Молочний шлях», «Славія», «Здорово», «Яготинське».

 

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях