ЗНКІФ «Прискорення» залучив перший 1 000 000 гривень.

23 ноября 2009, 12:42
0
11
ЗНКІФ «Прискорення» залучив перший 1 000 000 гривень.

КУА «УкрСиб Ессет Менеджмент» повідомляє, що з початку розміщення акцій ринкового інвестиційного фонду ЗНКІФ «Прискорення» інвесторами (фізичні та юридичні особи) було придбано 1 289 акцій фонду на загальну суму 1,289 млн. грн.

КУА «УкрСиб Ессет Менеджмент» повідомляє, що з початку розміщення акцій ринкового інвестиційного фонду ЗНКІФ «Прискорення» інвесторами (фізичні та юридичні особи) було придбано 1 289 акцій фонду на загальну суму 1,289 млн. грн.

 

Проспект емісії акцій ЗНКІФ «Прискорення» був зареєстрований ДКЦПФР 28.10.2009 р. (Свідоцтво ДКЦПФР № 1604 від 28.10.2009 р.), КУА «УкрСиб Ессет Менеджмент» почала розміщення акцій фонду за номінальною вартістю 10.11.2009 р.

 

ЗНКІФ «Прискорення» реалізує стратегію, направлену на мінімізацію інфляційних ризиків інвесторів, згідно якої кошти фонду будуть інвестовані у найменш ризикові фінансові інструменти – облігації зовнішньої державної позики (єврооблігації), облігації внутрішньої державної позики, інструменти грошового ринку та банківські метали. Наявність в портфелі фонду високодохідних боргових інструментів, дохід за якими гарантується державою (єврооблігації та ОВДП), вигідно вирізняє ЗНКІФ «Прискорення» з поміж інших ІСІ.  Активний інвестиційний менеджмент та виважена диверсифікація активів фонду серед найменш ризикованих фінансових інструментів, дозволить інвесторам не лише отримати прибуток від вкладання коштів в цінні папери фонду, а також захистити свої вкладення від девальвації національної валюти.

 

 ЗНКІФ «Прискорення» є шостим ринковим інвестиційним фондом в управлінні КУА «УкрСиб Ессет Менеджмент. Інвесторами фонду можуть бути фізичні та юридичні особи.

 

До моменту визнання фонду таким, що відбувся, акції фонду реалізуються за номінальною вартістю – 1 000 гривень за акцію. Мінімальна розмір інвестиції – 1 акція. 

 

Всю інформацію з питань діяльності та придбання акцій фонду  Ви можете отримати у відділі продажу КУА «УкрСиб Ессет Менеджмент»: м. Київ, вул. Іллінська, 8. Контактний телефон: +38 (044) 537 50 56.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях