Casa Rinaldi – Італійська спокуса!

25 ноября 2009, 16:09
0
60
Casa Rinaldi – Італійська спокуса!

Casa Rinaldi – Італійська спокуса!

ПРЕС-РЕЛІЗ

25 листопада 2009 р.

CASA RINALDI – світовий лідер виробництва італійських продуктів харчування виходить на український ринок.


Casa з італійської – Дім.
Rinaldi – сім’я, яка ще з XVI століття виробляє справжній моденський бальзамічний оцет (Modena Balsamic Vinegar). 

Casa Rinaldi – унікальний виробник харчових продуктів італійської кухні. І якщо запитати, чому саме Casa Rinaldi відають перевагу мільйони людей у всьому світі, відповідь очевидна – Casa Rinaldi використовує унікальні вікові традиції та рецепти зберігання і переробки продуктів. На сьогодні торгова марка Casa Rinaldi добре знана у більш як 84 країнах світу.

Продукти Casa Rinaldi виготовляються вручну і тільки на фермерських господарствах. Якщо ви скоштували продукцію Casa Rinaldi, можете бути певні, що саме такий первинний смак відчували великі італійці Леонардо да Вінчі, Рафаель та Ботічеллі. Тільки найкраща ретельно відібрана сировина завдяки унікальним процесам переробки перетворюється на продукцію Casa Rinaldi. Постійний контроль і сертифікація гарантує високу якість продуктів, а відсутність консервантів забезпечує їм справжній природний смак.

На сьогодні асортимент продукції Casa Rinaldi, що складає більше 1000 найменувань, забезпечує найвибагливіші смаки своїх поціновувачів. Це і найрізноманітніші макаронні вироби ручної роботи, і маслини, оливки, оливкові олії в асортименті, і консервовані овочі та крем-пасти, а ще – бальзамічні оцти, артишоки, в’ялені томати, різноманітні спеції та навіть улюблена всіма кава і кондитерські вироби. 

Історія кампанії почалася з 1979 року, коли після значного розширення асортименту за рахунок власного виробництва нових продуктів з’явилася велика промислова компанія Alis, що випускає продукцію під брендом Casa Rinaldi. 

Перші поставки в Україну відбулися лише рік тому. Однак навіть цього короткого часу вистачило, щоб пересвідчитися у перспективності українського ринку для унікальних італійських продуктів.

Отримані в Україні сертифікати підтверджують високу якість продукції Casa Rinaldi, яка вже знайшла чимало своїх шанувальників. Динамічно розширюється коло партнерів, з якими налагоджено взаємовигідну співпрацю.

Переконані, що кожен, хто хоч раз скуштував неперевершені, спокусливі продукти Casa Rinaldi, назавжди долучиться до добірного товариства справжніх гурманів.

Casa Rinaldi – Італійська спокуса!Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях