БЮРО ВЕРІТАС сертифікувало одну із найбільших нафтовидобувних компаній України

25 ноября 2009, 16:54
0
13
БЮРО ВЕРІТАС сертифікувало одну із найбільших  нафтовидобувних компаній України

23 листопада 2009 року найбільшій нафтовидобувній компанії України – ВАТ “Укрнафта” вручено три сертифікати відповідності управління вимогам міжнародних стандартів – ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001. Сертифікаційний орган – БЮРО ВЕРІТАС Сертифікейшн.\r\nСфера сертифікації – управління процесами видобутку, переробки, транспортування та продажу вуглеводнів.

23 листопада 2009 року найбільшій нафтовидобувній компанії України – відкритому акціонерному товариству “Укрнафта” вручено три сертифікати відповідності управління вимогам міжнародних стандартів – ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001. Сертифікаційний орган – БЮРО ВЕРІТАС Сертифікейшн. Сфера сертифікації – управління процесами видобутку, переробки, транспортування та продажу вуглеводнів.

Сертифікація стала результатом більш ніж дворічної праці колективу                           ВАТ „Укрнафта” з упорядкування та вдосконалення процесів, пов’язаних з якістю продукції та послуг компанії, а також з попередженням виробничого травматизму та нанесенням шкоди навколишньому середовищу.

За словами регіонального управляючого БЮРО ВЕРІТАС Валерія Якубовського, в поточному році ця подія в нафтопереробній галузі є однією із значимих та важливих. „Керівництво ВАТ „Укрнафта” дуже відповідально та ретельно готувалося до процедури сертифікації. Компанія успішно пройшла аудит зі сторони органу по сертифікації. Група аудиторів складалася як з вітчизняних аудиторів так і іноземних спеціалістів, та була додатково посилена експертами з нафтогазової галузі, – відмітив Валерій Якубовський. – Проведений нашими спеціалістами аудит дозволив без вагань видати компанії сертифікати, які підтверджують відповідність системи менеджменту вимогам таких міжнародних стандартів, як ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001”.

За словами заступника голови правління ВАТ „Укрнафта” з питань розвитку газопереробних виробництв Володимира Троценка: ”Сертифікація ВАТ „Укрнафта” є важливим етапом у покращенні діяльності компанії і вдосконаленням єдиної політики управління ВАТ „Укрнафта”.

 

Довідка:

ISO 9001 – міжнародний стандарт відповідності системи менеджменту якості;

ISO 14001 – міжнародний стандарт, розроблений для управління екологічною діяльністю підприємства;

OHSAS-18001 – міжнародний стандарт, розроблений для управління системою охорони праці та техніки безпеки.

Міжнародне технічне товариство БЮРО ВЕРІТАС (www.bureauveritas.com; www.bureauveritas.com.ua) було засновано в 1828 році як міжнародна група, що надає послуги в галузі якості, безпеки, навколишнього середовища і соціальної безпеки. В компанії БЮРО ВЕРІТАС задіяно більш ніж 40 000 співробітників в понад 900 офісах і лабораторіях 140 країн світу. Компанія БЮРО ВЕРІТАС працює з більш ніж 370 000 корпоративних клієнтів у всьому світі. БЮРО ВЕРІТАС Сертифікейшн є ведучим сертифікаційним органом з  44 національними акредитаціями, який видав понад 110 000 сертифікатів в світі і більш ніж 900 сертифікатів у Чорноморському регіоні.

 

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях