THE NIGHT OF ADEATERS ®/НІЧ РЕКЛАМОЖЕРІВ –2009. Фантастичне шоу від Жана Марі Бурсіко знову підкорило Київ.

30 ноября 2009, 17:54
0
3
THE NIGHT OF ADEATERS ®/НІЧ РЕКЛАМОЖЕРІВ –2009. Фантастичне шоу від Жана Марі Бурсіко знову підкорило Київ.

THE NIGHT OF ADEATERS ®/НІЧ РЕКЛАМОЖЕРІВ відбулася у найбільшому кінотеатрі країни - «Мегаплекс» в РТЦ «Блокбастер».

Цього року шоу відвідало більше двох тисяч глядачів. Представник Синематеки Жана Марі Бурсіко – Томас Лекує (Tomas Lecuyer) не лише привіз у Київ колекцію з 540 найцікавіших та найкумендніших роликів з усього світу, але й в перервах між показами розважав гостей власними DJ-сетами.  

Партнери  Ночі також постаралися для глядачів – усі щасливі власники квитків отримали сувенірні магніти та брелоки із логотипом Ночі, мали змогу зробити фантастичне фото напам’ять, отримати ексклюзивний сервіс від напою події, а також подивитися міні-фешн шоу від модного бренду у виконанні ведучих. Організатори ж додали до цього веселі різнокольорові дудки,  звуки яких були тим гучнішими, чим більше сподобався аудиторії ролик.

Найбільше глядачам сподобалася реклама пива, ролики за участю зірок, а також, традиційно, соціальний блок колекції.

 

Довідка про захід: THE NIGHT OF ADEATERS ®/НІЧ РЕКЛАМОЖЕРІВ*– це щорічне шоу, що проводиться більш ніж в 40 країнах світу.

НІЧ РЕКЛАМОЖЕРІВ – це шестигодинна трансляція, протягом якої глядачі знайомляться з п’ятьма сотнями найкреативніших, найкумедніших та найнеочікуваніших рекламних роликів, зібраних з усього світу.

Це – Ніч в приголомшливій компанії, а також місце зустрічі ключових персон рекламного та шоу бізнесу.

Двічі занесена до Книги Рекордів Гінеса, Ніч Рекламожерів є дійсно унікальною подією, яка щорічно збирає 250 000 глядачів зі всієї планети.

Ресурси колекції використовуються рекламними агентствами та рекламо-давцями для відстежування історії реклами конкретного продукту, а також телеканалами в процесі створення ретроспективних програм.

 

Сайт події в Україні: www. adeaters.com.ua

Домашня сторінка проекту:  www.nuitdespublivores.com (http://www.nuitdespublivores.com/)

 

 

Потребуєте додаткової інформації? З превеликим задоволенням дамо відповіді на всі ваші запитання: 355 07 17, Стус Ірина, E-mail: stus.irina@gem.kiev.ua

 

 

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях