Аромоксамит JACOBS MONARCH запрошує у «Льодову Казку» на Майдані

10 декабря 2009, 10:27
0
53
Аромоксамит JACOBS MONARCH запрошує у «Льодову Казку» на Майдані

5 грудня 2009 року на Майдані Незалежності у Києві відбулося урочисте відкриття ковзанки «Льодова казка». Аромоксамит кави JACOBS MONARCH створює атмосферу для теплого спілкування, а також дарує сюрпризи і приємні несподіванки усім відвідувачам ковзанки. Працювати «Льодова казка» буде до березня, при температурі не вище +15 градусів.

На ковзанці «Льодова казка» на людей чекає:

  • катання на ковзанах 
  • тепле спілкування за чашечкою аромоксамитової кави у спеціально створеній зоні затишних розмов
  • зігрівання не лише гарячою кавою, а й теплими пледами, що видаватимуться в зоні затишних розмов
  • приємні несподіванки і подарунки

 

«Ковзанка на Майдані – це ще одна можливість для нас організувати платформу для зустрічей і спілкування з друзями і близькими людьми за чашечкою кави. Раніше цього року незрівнянний Аромоксамит нашої кави запрошував людей на спілкування у пересувній кав’ярні на Подолі, а також на День Однокласників 12 вересня, що зібрав 17 000 людей з різних куточків України,» - коментує Наталія Палій, бренд менеджер JACOBS, ЗАТ «Крафт Фудз Україна».

 

На ковзанці площею 540 кв. м. можуть кататися одночасно до 90 осіб. «Льодова казка» буде працювати щодня з 8:00 до 23:00. Вартість 45 хвилин катання для дорослих  - 20-45 гривень, залежно від дня тижня і часу катання, а для дітей до 12 років - 20-25 гривень. У вартість сеансу входить прокат ковзанів.

 

Київська міська влада оголосила про можливість безкоштовного відвідання ковзанки для дітей вихованців шкіл-інтернатів, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених та з багатодітних сімей – щодня з 8:00 до 10:00 ранку. Для отримання квитків потрібно звертатися до Головного управління у справах сім’ї та молоді за тел. 279 7151, вул. Рейтарська 8-5б. 

 

ДОВІДКА:

 

ЗАТ «Крафт Фудз Україна» (КФУ) є українським підприємством, що входить до групи компаній „Крафт Фудз ”, другого в світі виробника продуктів харчування. КФУ є одним з лідерів на ринку харчових продуктів України в усіх трьох категоріях, в яких представлено продукцію компанії: кава, шоколадні вироби, солоні снеки. КФУ є одним з найбільших в Україні харчових підприємств, що працює на ринку продуктів харчування України з 1994 року. До складу підприємства входять: Тростянецька шоколадна фабрика „Україна” та Вишгородська філія по виробництву чіпсів і фасуванню кави. З 2003 року ЗАТ „Крафт Фудз Україна” відповідає за збут продукції на ринку Молдови, а з 2005 року – на ринках Білорусі, Грузії, Вірменії та Азербайджані. А з 2008 р. – ще і на ринках Казахстану, Узбекистану, Киргизcтану, Таджикистану, Туркменістану та Монголії. У компанії „Крафт Фудз Україна” працює близько 1600 працівників. Торгові марки: «Корона», Milka; «Ведмедик «Барні»; «Люкс»; Jacobs, Carte Noire

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях