Новий VW Polo з фінансуванням від Порше Кредит або Лізинг

17 декабря 2009, 16:55
0
4

Придбайте новий VW Polo з фінансуванням від Порше Кредит або Лізинг і отримайте iPod touch в подарунок!

Новий Polo  - свіжий, молодий та відкритий всьому світу виходить на ринок, щоб завоювати серця нового покоління.  Впевнені в собі, творчі люди, які мають чітку орієнтацію на рух вперед, навіть вибором свого автомобіля демонструють свою позицію.

 

Для того, щоб  цю автомобільну мрію змогли здійснити якнайбільше бажаючих, Volkswagen завжди з покупкою автомобіля пропонує індивідуальні фінансові рішення від Порше.  Перевага для клієнтів - в тому, що обидві марки  мають високі вимоги до якості, які належать до найвищих в Європі. 

 

Клієнти нового  Polo можуть вибрати або кредитні рішення від Порше Мобіліті, або лізингове фінансування від Порше Лізинг з наступними умовами:  

 

-     Авансовий платіж клієнта від 35 %

-     Відсоткова ставка 12,5 % річна

-     Термін фінансування до 5 років (Лізинг) або до 4 років (Кредит)

-     Спеціальні тарифи на страхування КАСКО

-     Страхування громадянської відповідальності в пакеті  

 

Весь спектр фінансових послуг та індивідуальну пропозицію пропонують клієнтам  дилери Volkswagen. Клієнт отримує все безпосередньо у дилера.

 

Спеціально для клієнтів Polo з фінансуванням від Порше ми пропонуємо зараз особливий вітальний подарунок: перші 25 клієнтів отримають iPod touch 8 GB лише за 10 копійок!

 

Додаткову інформацію та конкретні пропозиції щодо фінансування Ви отримаєте у всіх дилерів Volkswagen на всій території України або в Інтернеті: www.porscheleasing.com.ua (http://www.porscheleasing.com.ua/) або www.porschemobility.com.ua (http://www.porschemobility.com.ua/)

 

 

Київ, 17.12.2009

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях