Порше має успіх з фінансуванням автомобілів в лізинг та кредит

17 декабря 2009, 17:17
0
11

Порше має успіх з фінансуванням автомобілів в лізинг та кредит

Порше Лізинг Україна пропонує  лізингове фінансування автомобілів марок Volkswagen та  Audi в Україні вже трохи більше року. Нещодавно ми розширили наш асортимент фінансових послуг кредитами, які надає наша сестринська компанія «Порше Мобіліті».

VW та Audi вдалось набагато краще більшості їх конкурентів закріпити свої позиції на автомобільному ринку України та значно збільшити їх долю на ринку. Такому успіху сприяли також і якісні пропозиції фінансування.

Лізинг став успішним інструментом продажу та позитивно сприймається всіма групами покупців. Понад 80% клієнтів «Порше Лізинг» - це фізичні особи, приблизно 20% - юридичні.

До кінця 2009 р. Порше профінансує біля 900 автомобілів загальною вартістю в 20 мільйонів доларів США. Загалом за рік приблизно 15% всіх автомобілів   Volkswagen та Audi були продані на умовах фінансування, запропонованих Порше. Протягом останніх місяців частка фінансування тримається на рівні   20 %, при цьому цей показник має тенденцію до зростання.  

Навіть для Порше було несподіванкою те, що не зважаючи на відкриття програми кредитування з досить привабними умовами, частка лізингового фінансування продовжує зростати. Кредитна пропозиція ідеально доповнює асортимент фінансових послуг та охоплює додаткову фокус-групу покупців. 

Досить важливою перевагою фінансування від Порше полягає в тому, що ці послуги надаються безпосередньо в салонах Volkswagen або Audi. Клієнт має тільки одну контактну особу в усіх питаннях щодо свого автомобіля – свого продавця. Порше надає новітні технології та кошти, але залишає повне коло повноважень щодо автомобіля там, де вони мають бути - в автомобільному салоні.

Порше Лізинг та Порше Мобіліті стали важливими наріжними каменями розвитку марок  Volkswagen та Audi в Україні. Успіх 2009 року в  більшій мірі пояснюється тим, що Порше завжди вірив в силу українського ринку, навіть в найскладніші часи кризи не припиняв пропонувати свої послуги  та безкомпромісно мав орієнтир на надійне партнерство, а не швидке отримання прибутків.    

Додаткову інформацію та конкретні пропозиції щодо умов фінансування Ви отримаєте у всіх дилерів Volkswagen та Audi на всій території України або в Інтернеті: www.porscheleasing.com.ua (http://www.porscheleasing.com.ua/) або www.porschemobility.com.ua (http://www.porschemobility.com.ua/)

Київ, 17.12.2009

 

 

 

 

 

 

Наші контакти:

 

ТОВ «Порше Лізинг Україна»

ТОВ «Порше Мобіліті»

вул. Колекторна, 1

02660 Київ, Україна

 

Tel.:  +380 / 44 / 4986601

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях