«Тетра Пак Україна» отримала визнання міжнародної експертної спільноти у галузі корпоративної соціальної відповідальності

18 декабря 2009, 18:42
0
28

«Тетра Пак Україна» стала призером Першого всеукраїнського конкурсу бізнес-кейсів з корпоративної соціальної відповідальності, організованого Центром «Розвитку корпоративної соціальної відповідальності». За результатами конкурсу програма «Тетра Пак Україна» «Сміттєве питання – рішення є» здобула почесне друге місце серед міжнародних компаній.

Загальна мета конкурсу — представити рішення компаній з питань корпоративної соціальної відповідальності як складову частину стратегії розвитку організації.

Неупередженість перебігу конкурсу та об’єктивне визначення переможців гарантувало авторитетне міжнародне журі з 8 країн світу, до складу якого, зокрема, увійшли: п. Молен Бейкер, директор Business Respect (Великобританія), п. Мартін Нойрайтер, CSR - company (Австрія); п. Сердар Дінлер, президент Асоціації КСВ (Туреччина).

За результатами конкурсу видано книгу з найкращих практик у галузі КСВ, до якої увійшли 43 кейси з КСВ вітчизняних та міжнародних компаній, що працюють в Україні.

На думку організаторів, реалізація програм корпоративної соціальної відповідальності є невід’ємною складовою бізнес-діяльності компаній, яка суттєво впливає на формування іміджу національного бізнесу та країни в цілому.

Анна Таранцова, менеджер з екології «Тетра Пак Україна»: «Компанія «Тетра Пак Україна» вважає принцип корпоративної соціальної відповідальності фундаментальним принципом своєї бізнес-діяльності. Наша практика соціальної відповідальності ґрунтується на екологічному фундаменті. Тому метою програми соціальної відповідальності Тетра Пак Україна стало розв’язання однієї з найгостріших екологічних проблем – засміченості оточуючого середовища та поводження з твердими побутовими відходами».

Відсутність культури поводження з твердими побутовими відходами, за словами Анни Таранцової, призводить до того, що величезні ділянки земель перетворюються на зміттєзвалища. Загалом, під сміттєзвалищами України перебуває приблизно 130 тисяч га землі (приблизно стільки ж території займають Карпатські гори).

Для розв’язання проблеми компанія «Тетра Пак Україна» ініціювала широку програму популяризації в країні системи роздільного збору відходів. Формування культури поводження з ресурсоцінними твердими відходами та розміщення їх в окремі контейнери, на думку представників компанії, сприятиме ефективному розв’язанню "сміттєвого питання".

У компанії розроблено та реалізовано програму повного циклу переробки картонної упаковки. Зокрема, минулого року в містах України зібрано і перероблено понад 1500 тон використаної споживачами упаковки. Кожного року цей показник збільшується, зокрема, за 9 місяців 2009 року  зібрано понад 1800 тон використаної упаковки.

Компанія «Тетра Пак Україна» забезпечує 100% переробки відходів власного виробництва на вторинну сировину – жодний кілограм відходів виробництва не потрапляє на сміттєві полігони.

У компанії активно впроваджується концепція зеленого офісу. Співробітники «Тетра Пак Україна» здійснюють роздільний збір сміття. В офісних та виробничих приміщеннях використовуються виключно енергозберігаючі лампи, а для друку  - папір, виготовлений з вторинної сировини.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях