Співробітники «Київстар» подарували новорічні свята дітям-сиротам

21 декабря 2009, 16:56
0
33
Співробітники «Київстар» подарували новорічні свята дітям-сиротам

До Дня святого Миколая та Нового року національний мобільний оператор «Київстар» організував свята для вихованців 25 підшефних дитячих будинків і шкіл-інтернатів по всій Україні. Близько 5 000 співробітників компанії зібрали подарунки - набори для розвитку й творчості - для більше 3 500 дитят-сиріт. 18 грудня кілька сотень волонтерів «Київстар» прикрасили підшефні інтернати до зимових свят, поздоровили дітей, провели веселі концерти.

Новорічні свята, організовані волонтерами компанії «Київстар» традиційно завершують щорічну програму благодійної допомоги дітям-сиротам, яку компанія проводить вже шостий рік поспіль у рамках всеукраїнської благодійної ініціативи «Для людей, для країни!».

В 2009 році, окрім задоволення побутових потреб підшефних дитячих будинків і інтернатів у ремонті, меблях, техниці, «Київстар» звернув особливу увагу на організацію пізнавального дозвілля й розвиток дітей. Саме розвиток і самореалізація стали головною темою подарунків, які співробітники цього року зібрали для 3 500 вихованців підшефних установ. На організованому до Дня святого Миколая та Нового року веселому святі діти одержали в подарунок набори для моделювання, конструктори, домашні лабораторії, що розвивають ігри, набори для творчості.

Керівник департаменту з корпоративних зв'язків «Київстар» Жанна РЕВНОВА:

«День святого Миколу, Новий рік і Різдво - найсвітліші, добрі й казкові сімейні свята. Свята, коли ми прагнемо здійснити мрії наших дітей. Але є діти, позбавлені батьківського тепла, чиї мрії збуваються вкрай рідко. Ця життєва несправедливість може бути хоча би частково виправлена. Вже  6 років «Київстар» піклується про 25 підшефних дитячих будинків. Ми хочемо вирішити не тільки побутові проблеми інтернатів, але й подарувати хлопцям позитивні емоції, нові знання, радісні враження. У рамках нашої благодійної ініціативи «Для людей, для країни!» наші співробітники у всіх регіонах щороку збирають подарунки, а цього року сотні волонтерів приїхали до дітей, щоб разом прикрасити інтернати й новорічну ялинку, подарувати дітям справжню казку зимових свят».

Крім того, в 2009 році «Київстар» відкрив в 13 підшефних дитячих будинках і школах-інтернатах Мультимедійні кімнати знань. У відремонтованих і обладнаних відео-, аудіотехнікою й зручними меблями кімнатах вчителя будуть проводити позакласні уроки й тренінги, а діти - дивитися фільми, читати, ділитися враженнями зі своїми однолітками. Бібліотеку, яка складається із шедеврів світової літератури й фільмотеку, до якої увійшли науково-популярні, анімаційні та художні фільми допомогли зібрати авторитетні експерти в області культури: телеведучий Юрій МАКАРОВ і кинопродюсер Денис ІВАНОВ. У бібліотеку увійшли такж книги популярної «Книжкової колекції КП» від партнера проекту - «Комсомольської правди» в Україні».

Директор компанії «АРТХАУС ТРАФИК» Денис ІВАНОВ:

«Сучасна людина всюди стикається з відеоінформацією - рекламою, віджетами, сюжетами на ТВ і в Інтернеті. Все це несе в собі відкриті й зашифровані відеотексти. І важлива потреба кожного - вміти їх читати, виділяти головне, відрізняти корисне від марного, власні бажання від того, що нав'язують. Але для цього необхідно знати «абетку», переглянувши кращі фільми, створені людством. На жаль, найчастіше, у дітей-сиріт до них немає доступу. Тому я з радістю погодився взяти участь у проекті компанії «Київстар» і підібрав фільми, переглянувши які, діти навчатимуться  краще розбиратися в навколишньому  інформаційному середовищі».

У Київській області в програмі бере участь Бучацька школа-інтернат I-III ступенів для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки. Тут Мультимедійну Кімнату Знань «Київстар» запросив відремонтувати програму «Квадратний метр» (телеканал «ИНТЕР»).  Будівельна команда: розробила інноваційне рішення організації простору й відремонтувала приміщення, зробивши Кімнату Знань практичною та зручною для групових та індивідуальних занять, сприйняття інформації та обміну враженнями. А журналісти столичних видань, зібравши в редакціях подарунки, допомогли волонтерам «Київстар» прикрасити інтернат і організувати для дітей свято

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях