Україна та Сербія зацікавлені співпрацювати у транспортній галузі

21 декабря 2009, 16:59
0
2
Україна та Сербія зацікавлені співпрацювати у транспортній галузі

Україна та Сербія зацікавлені співпрацювати у транспортній галузі

Перспективи використання потужного транспортного потенціалу України в рамках двосто-роннього економічного співробітництва між нашою країною та Республікою Сербія обгово-рили перший заступник Міністра транспорту та зв’язку України Василь Шевченко та Над-звичайний і Повноважний Посол Республіки Сербія в Україні пан Душан Лазич під час зустрічі, яка відбулася 17 грудня в Мінтрансзв’язку.

Інформуючи досвідченого сербського дипломата, який не так давно працює в Києві, про можливості вітчизняної галузі транспорту та зв’язку, Василь Шевченко наголосив на важливості розвитку співробітництва обох країн у галузі морського та річкового судно-плавства, виходячи з транзитних можливостей України.

«Ми особливо зацікавлені у плідній співпраці на основній водній транспортній артерії Європи – річці Дунай. У цьому контексті є перспективним український глибоководний суд-новий хід, який сьогодні має найбільшу кількість проходів з часу поновлення руху по ньо-му», - наголосив Василь Шевченко.

У свою чергу пан Душан Лазич загострив увагу на необхідності створення договірно-правової бази, яка б регулювала двосторонні відносини щодо річкового та морського суд-ноплавства, над чим сьогодні працюють сторони.

Українська сторона зацікавлена в підписанні такої Угоди між урядами країн. Саме цей до-кумент має дати поштовх створенню нових економічних перспектив у розвитку перевезень напрямком Дунай-Чорне море. Не менш важливою і актуальною є підготовка проекту Уго-ди про міжнародні автомобільні перевезення пасажирів і вантажів в контексті стійкої тенденції росту кількості виконаних перевезень між Україною та Республікою Сербія.

На завершення зустрічі Василь Шевченко і Душан Лазич висловили зацікавленість у прискоренні процесу підготовки відповідних угод для підписання, що сприятиме зміцненню традиційно дружніх відносин між Україною та Сербією, а також росту товарооборту між нашими країнами.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях