Виплата по каско від НФСК \"Добробут\"

14 января 2010, 11:43
0
4
Виплата по каско від НФСК \ Добробут\

Сума страхового відшкодування за випадком каско склала 178781,24 грн. \r\nНФСК «Добробут» виплатила страхове відшкодування у повному обсязі.

Страховий випадок стався на трасі Київ-Ковель.  Водій застрахованого автомобілю «Мерседес» не впорався з керуванням, в результаті чого виїхав за межі проїжджої частини дороги та зіткнувся з деревом. У результаті зіткнення автомобіль зазнав значних ушкоджень.

Сума страхового відшкодування за цим випадком каско склала 178781,24 грн.

НФСК «Добробут» (http://dobrobut.com) виплатила страхове відшкодування у повному обсязі.

Довідка:

Народна фінансово-страхова компанія «Добробут» на українському страховому ринку з 2000 року.

На сьогодні Компанія має ліцензії на 19 видів страхування ( 6 обов’язкових видів та 13 добровільних), кількість клієнтів перевищує 110 тисяч, в Компанії працює більше 100 спеціалістів.

Представництва Компанії розташовані в Вінниці, Донецьку, Дніпропетровську, Запоріжжі, Кіровограді, Львові, Луганську, Одесі, Сімферополі, Сумах, Ужгороді, Харкові, Чернівцях, Черкасах.

СК «Добробут» є членом: Ліги страхових організацій України; Київської міської організації роботодавців; Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України; асоційованим членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, членом національного клубу страхової виплати.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях