ЮФ Лео Партнерс проводить благодійну акцію– безкоштовна юридична допомога незахищеним верстам населення країни.

29 января 2010, 13:55
0
6
ЮФ Лео Партнерс проводить благодійну акцію– безкоштовна юридична допомога незахищеним верстам населення країни.

Юридичний бізнес починає все більше уваги надавати власному іміджу в очах цільової аудиторії. Поки що така тенденції спостерігається на прикладі масштабних іноземних компаній або національних, що не поступаються іноземному рівню по наданню послуг. Одним із таких засобів є участь в різноманітних соціальних проектах.

Основним із різновидів допомоги, яку можуть надати юристи ЮФ ЛЕОПАРТНЕРС суспільству є безкоштовна професійна допомога, яку представники юридичної професії надають для потреб суспільства, але, на жаль практика такої діяльності в Україні не поширена. Як зазначила керуючий партнер ЮФ ЛЕО ПАРТНЕРС Альона Дегрік: «При цьому в нашій країні вона визначається, певною мірою як частина публічної діяльності, направленої на формування привабливого образу компанії іноземного зразку та як наслідок залучення іноземних клієнтів. Закордоном діяльність по наданню безкоштовної консультації визначається традицією, нормою існування суспільства та юриста. Більшість компаній готові надавати п’ять відсотків власного робочого часу на безкоштовні юридичні послуги, незахищеним прошаркам суспільства, пенсіонерам, ветеранам, а також надавати юридичну підтримку соціальним та благодійним фондам. Сьогодні безкоштовна професійна допомога сприймається виключно в межах консультаційної діяльності з клієнтом, яка іноді включає представництво інтересів громадян у суді.»

  Потрібно відмітити ще декілька різновидів участі юридичних компаній в соціальних проектах, таких як правове забезпечення благодійних проектів та запровадження законотворчої діяльності, яка б спрямовувалась на вирішення невідкладних суспільних проблем. Правове забезпечення благодійних проектів зустрічається досить часто та не в новину, можна привести декілька прикладів супроводження подібних акцій, як «Діти – наше майбутнє», «Лікарня майбутнього». А щодо запровадження законотворчої діяльності, то як результат можна привести ратифікацію конвенцій з питань торгівлі дітьми, конвенції про захист дітей від сексуальної експлуатації, внесенні змін і доповнень до Кримінального та Сімейного кодексів відносно посилення боротьби з незаконним усиновленням, розробки підзаконних актів відносно функціонування дитячих будинків сімейного типу, зміни податкового законодавства у сфері благодійності.

 

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях