РНБА виступить інформаційним партнером конференції «Міжнародні Корпоративні Рішення 2010 – Україна»

29 января 2010, 17:15
0
7

Рада незалежних бухгалтерів та аудиторів виступить інформаційним партнером VIII щорічної конференції «Міжнародні Корпоративні Рішення 2010 – Україна», яка пройде 15 квітня 2010 року у Готелі Прем’єр Палац.\r\n

Конференція створена спеціально для людей, які є професіоналами в побудові схем міжнародного податкового планування. Мета конференції - надати можливість учасникам отримати ексклюзивну інформацію "з перших рук" від кращих європейських та азіатських консультантів, зав'язати нові корисні знайомства з гостями з країн Західної та Східної Європи.

Олена Макеєва, голова правління Ради незалежних бухгалтерів та аудиторів представить свою доповідь по темі «Міжнародні податкові інструменти – нові підходи». Також у програмі конференції заплановано познайомити присутніх з законодавчими змінами в основних юрисдикціях, найбільш часто використовуваних в податковому плануванні; привести практичні приклади корпоративних рішень у сфері податкового планування та захисту активів; представити нові продукти та послуги на ринку податкового консалтингу.

З доповідями та умовами конференції можна ознайомитись на сайті http://bosco.org.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=39&Itemid=13 (http://bosco.org.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=39&Itemid=13)

 

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях