JaguarRSR XKR GT2 бере участь у перегонах Ле-Ману в 2010 році

18 февраля 2010, 18:59
0
8
JaguarRSR XKR GT2 бере участь у перегонах Ле-Ману в 2010 році

У 2010 році бренд Jaguar відзначає своє 75-річчя виробництва серійних та гоночних автомобілів. У продовження цієї легендарної спадщини Jaguar підтвердив свою участь у прославлених перегонах Ле-Ману. Jaguar є єдиним найбільш успішним британським брендом в усій історії автомобільних перегонів, отримавши в цілому 7 нагород між 1951-1990 роками. Цього року на старті в Ле-Мані 12 липня 2010 року буде представлений XKR GT2 названий JaguarRSR.

Пол Джінтелоцці, головний партнер JaguarRSR прокоментував: "Ми раді, що Автомобільний Клуб De l'Ouest (ACO) надав нам можливість знову стати учасниками легендарних перегонів на Ле-Мані.  Саме ці перегони є дуже важливою подією як для любителів автоспорту в усьому світі так і для Jaguar. Нам пишаємося тим, що найталановитіші пілоти Скот Прюет та Марк Гуссенс будуть за кермом JaguarRSR."

 

Джінтелоцці, який буде керувати  JaguarRSR XKR GT2 в 2010 на перегонах  American Le Mans Series (ALMS) додав: “Все сприяє тому, щоб Jaguar повернувся на трасу перегонів в Ле-Мані, проте ми маємо пам’ятати, що на трасі будуть представлені достойні конкуренти – перемога просто так не потрапить до наших рук. Проте можу гарантувати 100% віддачу JaguarRSR та закликаю шанувальників Jaguar підтримати команду".

 

С.Дж.О’Доннелл, Директор з маркетингу Jaguar Cars, сказав: “Автоспорт завжди відігравав важливу роль для бренду Jaguar. Перемоги на Ле-Мані в 1950-х стали фундаментом, на якому заклали основи компанії. 20 років тому Jaguar в останнє переміг на Ле-Мані на TWR Jaguar Sport, за кермом якого були Джон Нільсен, Прайс Коб та Мартін Брандел.
У нових моделях  XK, XF та XJ, бренд Jaguar представив революційні технології, вражаючий дизайн та "R" потужність.  Повертаючись до автоспорту, ми продемонструємо досягнення та потужність Jaguar XKR.”

 

У 1951, C-type з першої спроби одержав перемогу на Ле-Мані та повторив її у 1953 році. D-type став переможцем Ле-Ману у 1955, 1956 та 1957 роках, Jaguar XJR-9LM – у 1988 році, XJR-12 – у 1990.

Дізнайтесь більше про Jaguar на www.jaguar.ua (http://www.jaguar.ua/)

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях