Шкіряний м’яч – Кубок Кока-Кола

22 марта 2010, 14:18
0
68
Шкіряний м’яч – Кубок Кока-Кола

Починаючи з 2010 року компанія "Кока-Кола" є партнером Всеукраїнських дитячих змагань з футболу на призи клубу "Шкіряний м’яч".

Ці змагання були засновані у далекому 1965 році в СРСР газетою “Комсомольська правда”. За роки існування мільйони юних футболістів взяли участь у змаганнях, його школу пройшли багато наших відомих гравців. Після розпаду СРСР відродження змагань на Всеукраїнському рівні в 1998 році ініціював Федір Шпиг, президент Асоціації аматорського футболу України.

Очолив клуб відомий ветеран київського “Динамо”, кращий футболіст СРСР 1966 року, заслужений майстер спорту Андрій Біба. Головною метою та завданням турніру є підвищення масовості дитячого футболу України, організація культурно-оздоровчої та виховної роботи в загальноосвітніх школах, зміцнення здоров’я підлітків і залучення їх до систематичних занять спортом, виявлення талановитих футболістів, популяризація та розвиток футболу в країні.

Допомогу в організації та проведенні змагань надають Федерація футболу України, Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерство освіти і науки України. Обличчям змагань „Шкіряного м’яча” є відомі українські футболісти Сергій Ребров та Олег Гусєв. 

Змагання проводяться у трьох вікових групах. Молодша – 11 років, середня – 12 років, старша – 13 років. З кожним роком кількість учасників зростає і в цьому році у змаганнях візьмуть участь понад 50 000 команд, це більше 500 000 дітей. За часів українського „Шкіряного м’яча” фінали відбулися у багатьох великих українських містах та селищах.

Кожного року фіналісти змагань отримують подарунки та відзнаки від організаторів та партнерів змагань. Кращі дитячі колективи нагороджуються кубками та медалями від Асоціації аматорського футболу України та Федерації футболу України. Компанія Кока-Кола підготувала спеціальні подарунки учасникам змагань у 2010 році – шкіряні м’ячі.

У 2010 році Федерацією футболу України, Асоціацією аматорського футболу України спільно з компанією Кока-Кола буде розпочато новий проект у рамках розвитку масового шкільного футболу – розповсюдження по школах України навчальних матеріалів „Все для уроку футболу”. В умовах недостатнього фінансування шкіл подібна ініціатива суттєво зміцнить імідж Федерації футболу України та компанії Кока-Кола в очах школярів, їх батьків, вчителів та громадськості. 

Відомо, що завдяки компанії Кока-Кола реалізовується багато різноманітних проектів у сфері спортивного руху в Україні.  Серед них – спорудження спортивних майданчиків для дітей, підтримка Олімпійського руху та Спеціальної Олімпіади в Україні, підтримка Всесвітнього туру Кубка Чемпіонату світу з футболу.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях