ЮК LeoPartners зареструвала бренд Тереза Франк

22 марта 2010, 15:18
0
9
ЮК LeoPartners зареструвала бренд Тереза Франк

ЮК LeoPartners маючи широкий досвід у вирішення складних правових ситуацій та просуванні різних брендів на ринку України, на сьогодні здійснює реєстрацію бренду Тереза Франк.

Під цим найменуванням на українській естраді буде представлена молода, талановита зірка: співачка, поетеса, художниця, що має неповторний стиль і вирізняється з поміж інших ексклюзивним підходом до виконання культурно-мистецьких завдань. Наша компанія, будучи великим прихильником Вітчизняної естради забезпечує Терезі Франк максимально можливу в рамках закону юридичну підтримку, з метою доведення до як найширшого кола громадськості талантів молодої зірки. Сутність правової допомоги полягає не тільки у реєстрації бренду Тереза Франк, але і у договірному оформленні відносин співачки з учасниками господарських відносин, які бажають почути молодий талант на корпоративних зустрічах та придбати картини, а також представляємо інтереси виконавця в органах державної влади та місцевого самоврядування.

Як відзначила Альона Дегрік: "В цілому співпраця між ЮК LeoPartners та Терезою Франк має наметі забезпечення законності і правопорядку у сфері шоу бізнесу, підвищення авторитету українських виконавців."   

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях