Українська федерація убезпечення ініціює створення Аграрного страхового бюро України.

23 марта 2010, 18:22
0
11
Українська федерація убезпечення ініціює створення Аграрного страхового бюро України.

На черговому засіданні, Президія УФУ схвалила проект Статуту Аграрного страхового бюро України.

  Минулого тижня, на черговому засіданні, Президія УФУ схвалила проект Статуту Аграрного страхового бюро України. 
  Потреба у створенні такого об’єднання зумовлена необхідністю консолідування зусиль держави, сільськогосподарських товаровиробників та страховиків для побудови ефективної системи страхування сільськогосподарської продукції за державної підтримки. 
  Створення об’єднання страховиків, які здійснюють страхування сільськогосподарської продукції за державної підтримки, членство в якому для цих страховиків є обов’язковим, передбачено Концепцією розвитку системи страхування сільськогосподарської продукції в Україні, проект якої  за дорученням Кабінету Міністрів України  опрацьовується міністерствами та відомствами,  а також надіслано до Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин. Концепція стала результатом тісної співпраці Української федерації убезпечення з  Міністерством аграрної політики України, Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг, Міжнародною фінансовою корпорацією, іншими об’єднаннями страховиків, сільгоспвиробниками та науковими установами.    
  Українська федерація убезпечення доклала значних зусиль  до розроблення ефективної системи страхування сільськогосподарської продукції в Україні та розпочала процес створення нового об’єднання страховиків – Аграрного страхового бюро України (АСБУ), яке на початковому етапі має забезпечити просування страхування сільськогосподарської продукції (в тому числі за державної підтримки) як нового добровільного виду страхування. Зокрема, сприяти схваленню Концепції Урядом та забезпечити розроблення пропозицій та прийняття у другому читанні проекту Закону України N 5063 від 21.08.2009 «Про особливості здійснення страхування сільськогосподарської продукції з державною фінансовою підтримкою».
  Основною метою діяльності АСБУ є:
  сприяння розвитку прозорого, ефективного та платоспроможного ринку страхування сільськогосподарської продукції;
  забезпечення високого рівня страхових послуг зі страхування сільськогосподарської продукції;
  захист інтересів його членів.
  Враховуючи, що у подальшому АСБУ набуватиме вагомих саморегулівних повноважень, зокрема щодо управління гарантійним фондом та централізованими страховими резервними фондами, розглядом спорів, контролю за дотриманням поведінки, пропонується встановити одразу такі вимоги щодо членства в АСБУ, які дозволять сформувати однорідний за підходами до здійснення цього страхування склад учасників, що має забезпечити дієздатність та ефективність діяльності АСБУ.
  З метою забезпечення балансу інтересів та стабільності АСБУ проектом Статуту передбачено диференціація кількості голосів Членів Бюро під час голосування на Загальних зборах в залежності від розміру зібраних за попередній період страхових премій за всіма видами страхування, а після впровадження відповідного обліку - страхових премій зі страхування сільськогосподарської продукції. 
  Президією УФУ прийнято рішення звернутися до страховиків, які поділяють стурбованість Федерації ситуацією зі страхуванням сільськогосподарської продукції в Україні, поділяють погляди щодо шляхів його подальшого розвитку і готові прийняти відповідні зобов’язання, щодо входження до складу засновників Аграрного страхового бюро України.

  Українська федерація убезпечення зареєстрована 23 грудня 2008 року. Учасники Федерації - провідні компанії класичного страхового ринку України, а саме: НАСК «Оранта», ВАТ УСК «Дженералі Гарант», ЗАТ АСК «ІНГО Україна», АТ «СГ «ТАС» (приватне), ВАТ СК «Універсальна», ЗАТ СК «АХА Страхування»,  ЗАТ «Європейське туристичне страхування», АТ «СК «Оранта-Життя», ЗАТ «ПРОСТО-страхування. Життя та пенсія», ЗАТ «СК «Українська страхова група», ЗАТ «Європейський страховий альянс», ТДВ «Альянс Україна» та Представництво «АОН ФІНЛЕНД Оі».
  Федерація створена з метою сприяння розвитку класичного страхування в Україні, недопущення недобросовісної діяльності її Учасників, гарантування високого рівня послуг страхування, що надаються Учасниками Федерації, а також з метою інтеграції українського та європейського ринків страхування, захисту інтересів Учасників Федерації.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях