СК "Добробут" – Лідер страхового ринку 2009 по ДМС

24 марта 2010, 10:32
0
21
СК  Добробут  – Лідер страхового ринку 2009 по ДМС

Страхова компанія "Добробут" визнана "Лідер медичного страхування по роботі з корпоративними клієнтами".

22 березня 2010 р. відбулася урочиста церемонія  нагородження лауреатів конкурсу "Лідер страхового ринку 2009" за версією журналу "Банкір".

У конкурсі взяли участь 158 страхових компаній.

Народна фінансово-страхова компанія "Добробут" (http://www.dobrobut.com/)стала кращою у номінації "Лідер медичного страхування по роботі  з корпоративними клієнтами"  і отримала диплом та відзнаку "Лідера страхового ринку 2009".

При визначенні лауреатів організатори акцентували увагу на якісних показниках діяльності страхових компаній: рівні прозорості, надійності, довіри, ділової репутації, ефективного менеджменту, дотриманні норм бізнес-етики відповідно до європейських стандартів якості.

Заступник голови правління Людмила Краєвська так коментує перемогу НФСК "Добробут" у номінації "Лідер медичного страхування по роботі  з корпоративними клієнтами": Для нас кожен клієнт є ВІП-клієнтом не залежно від умов програми страхування та її вартості. Саме такий підхід дає нам можливість 99,99% пролонгації договорів страхування з нашими клієнтами та динаміку у залученні нових клієнтів до співпраці. Наші клієнти радять своїм знайомим страхуватися у нашій компанії, а це – найкраще визнання.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях