Прес-тур: "Державна служба зайнятості – роботодавцям: розширення можливостей партнерства"

8 апреля 2010, 10:22
0
19

14 квітня 2010 року відбудеться прес-тур для ЗМІ до Бориспільського міськрайонного центру зайнятості (м. Бориспіль, вул. Котовського, 4)

Комунікаційна група ESG разом з Державною службою зайнятості проводить прес-тур: "Державна служба зайнятості – роботодавцям: розширення можливостей партнерства".

Під час прес-туру до Бориспільського міськрайонного центру зайнятості (м. Бориспіль, вул. Котовського, 4) планується наступна Програма:

1.  Брифінг директора Державного центру зайнятості – керівника виконавчої дирекції Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття Володимира Галицького.

2.  Зустріч з директором Київського обласного центру зайнятості Василем Якобінчуком та директором Бориспільського МРЦЗ Михайлом Павленком.

3.  Ознайомлення з роботою Бориспільського МРЦЗ, зокрема, презентація новацій у співпраці центру зайнятості з роботодавцями. (Довідково: ДСЗ надає понад 20 соціальних послуг для роботодавців). Журналісти матимуть можливість спілкування з роботодавцями.

4.  Відвідання семінару з роботодавцями, який присвячений темі легалізації зайнятості. Питання, що підніматимуться на семінарі: легалізація трудових відносин з найманими працівниками та виплати заробітної плати; створення належних робочих місць з гідними умовами праці та її оплати; збалансування попиту та пропозиції робочої сили на локальному ринку праці.

5.  Відвідання багатопрофільної гімназії "Перспектива" (м. Бориспіль, вул. Київський шлях, 97-а) та знайомство з дією профінформаційного терміналу для учнів старших класів під час проведення "Уроку реального життя".

Представники державної служби зайнятості будуть готові відповісти на запитання журналістів щодо напрямів партнерства ДСЗ з роботодавцями.

Розклад прес-туру:

09.00 – від'їзд учасників (від будівлі Міністерства праці та соціальної політики, вул. Еспланада, 8/10)

10.00 – 12.00 – зустрічі з фахівцями центру зайнятості, відвідання гімназії

12.30 – обід

13.30 – від'їзд до Києва

Для участі в прес-турі обов’язкова акредитація за тел.: 097-751-88-44 (Алла Данильчук).

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях