Volkswagen Transporter, Caravelle чи Multivan в лізинг з перевагою в ціні – 500 доларів США!

12 апреля 2010, 12:48
0
5
Volkswagen Transporter, Caravelle чи Multivan в лізинг з перевагою в ціні – 500 доларів США!

Автомобіль Volkswagen Transporter з його модельними варіантами Caravelle, Multivan та всі їх модифікації - неперевершений лідер продажів серед комерційних автомобілів Volkswagen в Україні

Цей модельний ряд має гарне співвідношення ціни та якості, яке зараз стало ще кращим  завдяки фінансуванню від Порше Лізинг.

Кожен клієнт, який придбає свій новий Volkswagen Transporter з фінансуванням від Порше Лізинг отримає додаткову перевагу в ціні в розмірі 500 доларів. І це при цінах, що годі й уявити нижче.

Ця пропозиція буде цікавою для тих потенційних клієнтів, які прагнуть придбати якісний автомобіль з високою практичною вартістю і додатково до цього потребують  ще і послуг надійного фінансового партнера.

Порше Лізинг фінансує купівлю автомобіля як для фізичних, так і юридичних осіб. Послуги можна отримати безпосередньо у дилерівVolkswagen на досить прозорих та вигідних умовах.  Фінансування в лізинг від Порше можна вже отримати за відсотковою ставкою від 12,5 % .

Детальнішу інформацію, конкретну пропозицію  фінансування та акційні пропозиції можна отримати у будь-якого дилера VW по всій Україні, або в Інтернеті за адресою : www.porscheleasing.com.ua (http://www.porscheleasing.com.ua/).

Київ, 01.4.2010

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях