Колобочок – чемпіон Львова з гри на уявній гітарі

13 мая 2010, 13:53
0
35
Колобочок – чемпіон Львова з гри  на уявній  гітарі

Під час святкування Дня міста львів’яни побачили справжніх air-гітаристів

Усі знають,  що Львів – українська столиця фестивалів. Цього року ми додали ще одну розвагу до довгого переліку львівських свят.  У рамках святкування Дня міста відбувся  відбірковий тур Чемпіонату  України з гри на уявній гітарі.

Дійство відбувалося у славетній фестиваль-ресторації "Лівий Берег". Зал був повний. І, варто зазначити, наші конкурсанти не розчарували публіку. Виступали яскраво і завзято. Голова журі – співак Павло Табаков зауважив, що під час конкурсу всі переконалися в тому, що львів’яни артистичні, винахідливі та віртуозно грають на уявній гітарі.

-  Чемпіоном Львова став артист із псевдонімом Колобочок.  Енергійний виступ під музику гурту "Перкалаба" не лише вразив суддів і глядачів, але й став дебютним виконанням під композицію вітчизняної групи – до цього усі наші конкурсанти обирали для себе переважно західні треки. Українські air-гітаристи – беріть приклад із львів’ян – грайте українське !;

- першим віце-чемпіоном став артист на ймення Патлатий. Математик, який захоплюється вокалом, грою на сопілці, фортепіано, синтезаторі, та, як виявилося, віртуозно грає на уявній гітарі;

- другою віце-чемпіонкою львівського турніру і другою дівчиною в історії української уявної гітари стала air-гітаристка Мала. Мініатюрна  студентка  видавала такі піруети на сцені, що її слова про те, що на уявній гітарі вона грає скрізь,  ні у кого не викликали жодних сумнівів.

Ці троє львів’ян поїдуть до Києва -  виборювати звання фіналіста Чемпіонату з гри на уявній  гітарі.

Останній перед фіналом - київський відбірковий тур обіцяє бути найгарячішим. Уже зараз кількість зареєстрованих учасників є рекордною. Ми чекаємо на надзвичайно потужне шоу.

Зареєструватися  для участі можна на офіційному  сайті www.airguitar.com.ua (http://www.airguitar.com.ua/)

Про Чемпіонат

Уперше чемпіонат з гри на уявній гітарі було проведено у фінському місті Оулу  в 1996 році. На перший погляд, гра на неіснуючому інструменті - абсурдна ідея. Натомість, вона стала подією міжнародного рівня, що залучила величезну  кількість учасників, глядачів та представників  ЗМІ – усі вони щороку збираються в  м.Оулу.

Метою Чемпіонату світу з гри на уявній гітарі  є популяризація ідеї миру в усьому світі. Згідно з ідеологією Чемпіонату з гри на уявній гітарі (Air Guitar), якщо кожна людина у світі заграла б на уявній гітарі, на Землі припинилися б війни, зупинилося глобальне потепління, зникла решта катаклізмів. Тому наприкінці кожного міжнародного чемпіонату усіх людей світу закликають до одночасної гри  на уявній гітарі в ім’я збереження  миру.

У 2010 році Чемпіонат з гри на уявній гітарі відзначатиме свою 15-ту річницю.

Перш ніж поїхати на чемпіонат світу до Фінляндії, учасники мають пройти відбір, змагаючись у національних чемпіонатах своєї країни.

http://www.airguitarworldchampionships.com/ (http://www.airguitarworldchampionships.com/)

Організатор заходу

Чемпіонат світу з гри на уявній гітарі (Air Guitar) організовує Фестиваль музичного відео в м. Оулу (Фінляндія) (Oulu Music Video Festival, OMVF).

Фестиваль уперше відбувся у 1994 році. Це щорічне свято музичного кіно, живої музики і  гри на уявній гітарі. Фестиваль збирає не лише професіоналів. На декілька днів Оулу стає місцем зустрічі студентів кінематографічних  вишів, представників засобів масової інформації, а також усіх любителів музики. http://www.omvf.net/ (http://www.omvf.net/)

Український Організатор

Компанія "G.E.M" - ексклюзивний представник Чемпіонату з гри на уявній гітарі в Україні, володар прав на проведення офіційного національного чемпіонату. "G.E.M" - агентство повного циклу у сфері непрямої реклами, PR та СSR. В портфоліо  компанії - проведення Національних фіналів WCG в Україні, Night of the AdEaters 2009 в Києві, святкування 750-ти річчя Львова, Перший Автомобільний Аукціон…Подробиці на сайті http://www.gem.kiev.ua/ (http://www.gem.kiev.ua/)

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях