Як виграти \"прем’єр-лігу\": фактори успіху українських компаній-лідерів

17 мая 2010, 14:11
0
4
Як виграти \ прем’єр-лігу\ : фактори успіху українських компаній-лідерів

20 травня 2010 року, з 19:00 по 21:00 innovations.com.ua запрошує українських менеджерів на топову відкриту подію весни: \"Як виграти прем’єр-лігу: фактори успіху українських компаній-лідерів\". Подія пройде в рамках презентації щорічного видання innovations.journal’2010.

20 травня 2010 року, з 19:00 по 21:00 innovations.com.ua (http://www.innovations.com.ua/) запрошує українських менеджерів на топову відкриту подію весни: "Як виграти прем’єр-лігу: фактори успіху українських компаній-лідерів" (http://innovations.com.ua/uk/event/1583). Подія пройде в рамках презентації щорічного видання innovations.journal’2010.

На Вас чекає:

Презентація результатів дослідження kmbs (http://www.kmbs.ua/) "Фактори успіху українських компаній-лідерів", яке визначило схожості і відмінності українських компаній №1 в галузі від компаній №2-3.

Для практичного підтвердження результатів з майстер-класами виступлять відомі бізнесмени, які взяли участь у дослідженні:

1.  Юрій Логуш, Голова управління "Крафт Фудз Україна" (http://www.kraftfoods.com.ua/kraft/page?PagecRef=1), Генеральний Директор по країнах Східної Європи та Центральної Азії. Член Ради директорів Kraft Foods по Східній Європі, Близькому Сходу, Африці (з 2002 року). Започаткував бізнес Kraft в Україні у 1995 році. Юрій постійно посідає найвищі сходинки рейтингів ТОП-керівників країни. За річним рейтингом видавництва "Економіка" - "ТОП-100. Кращі топ-менеджери України" у червні 2009 року Юрій Логуш увійшов до 10 кращих топ-менеджерів України та став найкращим топ-менеджером кондитерської галузі в Україні. Лауреат конкурсу "Людина року" у номінації "Меценат року" (2006).

2.  Юрій Косюк, голова правління "Миронівського Хлібопродукту" (http://www.mhp.com.ua/) (ТМ "Наша Ряба"). Косюк Юрій Анатолійович – 41 рік, власник бренду "Наша Ряба", голова правління ВАТ "Миронівський хлібопродукт". За оцінками експертів журналу "Фокус", у рейтингу "200 найбагатших українців", складеному за підсумками 2009 року, Ю. А. Косюк займає 9 місце. У рейтингу "ТОП 100 кращих топ-менеджерів України" ("ІнвестГазета") Юрій Анатолійович Косюк займає 37 місце в загальному списку кращих топ-менеджерів країни за даними на квітень 2010 року і разом з почесним президентом ЗАТ "Оболонь" Олександром Слободяном є лідером у номінації "Управління якістю". У рамках розвитку МХП Ю. А. Косюк неодноразово починав будівництво проектів з нуля. Найбільші об'єкти: м'ясопереробний завод "Легко" (введено в експлуатацію у 2006 році), Миронівська птахофабрика (введення в експлуатацію: 2007-2009, найбільша птахофабрика в Україні та Європі). Загальна потужність виробництва м'яса курки за МХП - 330 тис. тонн на рік.

Кожному учаснику події буде презентований примірник видання innovations.journal’2010 з результатами дослідження "Фактори успіху українських компаній-лідерів" та аудіодиском  найкращих статей сайту innovations.com.ua. Партнери видання - компанії "Ернст енд Янг" (http://www.ey.com/UA/uk/Home) і Jansen Capital Management (http://www.jansen.com.ua/ru/).

Для реєстрації просимо відіслати листа Дмитру Антонюку: dmytro@kmbs.com.ua, 096-777-11-03), вказавши: ім’я та прізвище, місце роботи і посада, електронну адресу, телефон.

Місце проведення: kmbs – м Київ, вул Волоська 8\5, 4 корпус Києво-Могилянської академії, 4 поверх, аудиторія 410.

До зустрічі 20 травня!

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях