ПАТ "Терра Банк" запровадив нові тарифні програми розрахунково-касового обслуговування клієнтів

21 мая 2010, 10:07
0
5
ПАТ  Терра Банк  запровадив нові тарифні програми розрахунково-касового обслуговування клієнтів

В рамках реалізації стратегії розширення співпраці з корпоративним клієнтами та оптимізації вартості банківських послуг ПАТ "Терра Банк" запровадив нові тарифні програми розрахунково-касового обслуговування клієнтів, в межах яких послуга "Корпоративний контроль" надається безкоштовно.

Послуга “Корпоративний контроль” розроблена як окрема послуга, інтегрована в комплекс “Клієнт-Банк”, і призначена для корпоративних клієнтів банку. Її основне завдання – надання можливості центральному офісу клієнта виконувати контроль за проходженням платежів його філій, дочірніх організацій, підприємств, істотною участю в яких він володіє, тощо. Під виконанням контролю розуміється надання можливості клієнту виконувати підтвердження відправки на оплату або вилучення документів, введених підлеглими йому організаціями та відібраних за певних умов.        

Впровадження зазначеної комплексної системи управління грошовими потоками компанії в одному банку надає можливість клієнтам забезпечити маневреність власних фінансових ресурсів,  а також оперативність і високу якість проведення розрахунків.

Довідка: ПАТ "Терра Банк" (Київ) працює на банківському ринку України з 1996 року. Банк пропонує широкий спектр банківських послуг у 20 відділеннях, які розташовані в Києві, Дніпропетровську, Одесі, Херсоні, Львові, Чернівцях, Івано - Франківську, Кривому Розі і Павлограді. Станом на 01.05.2010 р. регулятивний капітал Банку – 96,9 млн. грн., діяльність ПАТ "Терра Банк" прибуткова.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях