"SMS-Banking" від ПАТ "Терра Банк" відтепер став доступним

25 мая 2010, 11:55
0
34
 SMS-Banking  від ПАТ  Терра Банк  відтепер став доступним

Завдяки впровадженню сучасних інформаційних технологій та з метою надання більшої зручності у користуванні банківськими продуктами ПАТ "Терра Банк" запровадив послугу "SMS-Banking".

Послуга "SMS-Banking" надає можливість фізичним особам, які мають в Банку карткові або депозитні рахунки, а також здійснюють отримання пенсій та інших соціальних виплат через ПАТ "Терра Банк", здійснювати контроль за станом своїх рахунків в режимі on-line шляхом отримання SMS-повідомлень на власні мобільні телефони. Банк автоматично відправляє SMS-повідомлення на номер мобільного телефону власника рахунку після здійснення будь-якої операції по картці (поповнення рахунку, проведення платежу, зняття готівки, запит балансу в банкоматі тощо).

Вартість зазначеної послуги складає лише 0,5 грн. за SMS-повідомлення

Послуги з відкриття карткових рахунків, випуску платіжних карток та підключення до послуги "SMS-Banking" здійснюються всіма відділеннями ПАТ "Терра Банк" на території України.

Готівку по картці можливо отримати як в мережі ПАТ "Терра Банк" та банкоматах банків-партнерів, кількість яких налічує 230 шт. (з них 56 – в м.Києві), так і в банкоматах інших банків в Україні та за її межами.

Довідка: ПАТ "Терра Банк" (Київ) працює на банківському ринку України з 1996 року. Банк пропонує широкий спектр банківських послуг у 20 відділеннях, які розташовані в Києві, Дніпропетровську, Одесі, Херсоні, Львові, Чернівцях, Івано - Франківську, Кривому Розі і Павлограді. Станом на 01.05.2010 р. регулятивний капітал Банку – 96,9 млн. грн., діяльність ПАТ "Терра Банк" прибуткова.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях