У Львові відбувся другий відбірковий тур чемпіонату барменів Planet Z - Flair Open

25 мая 2010, 21:05
0
17
У Львові відбувся другий відбірковий тур чемпіонату барменів Planet Z - Flair Open

Надзвичайне шоу барменів Planet Z - Flair Open зібрало у Львові найбільшу кількість учасників, що змагалися за звання кращого у другому відбірковому турі та путівку до фіналу у Києві.

Змагання флеір-барменів, що стартувало у Києві в квітні, за словами організаторів у цьому році вважається самим масштабним з усіх подібних заходів в Україні. Львів став другою відправною точкою та ще одним шансом для барменів з усієї України довести свою першість. Попереду ще шість міст і великий фінал у Києві.

Львівські глядачі, що прийшли на змагання помилуватися шоу та підтримати своїх друзів, не були розчаровані. Таке не побачиш кожного дня, адже у барах бармени показують більш "безпечну" програму, а вже на змаганні фантазії та професійності учасників не було меж. Пляшки літали як заговорені, виконуючи нереальні кульбіти у повітрі, шейкери виробляли дива у руках майстрів. Головне що у кінці виступу виходили дуже смачні і якісні коктейлі, на приготування яких в барменів було лише п’ять хвилин.

"Ми вирішили організувати чемпіонат барменів, щоб таким чином популяризувати цю професію в Україні. Адже, поки що, наші бармени користуються більшим визнанням за кордоном ніж у власній країні" - розповідає Голова журі, представник Всесвітньої Асоціації Флейрінгу (WFA) в Україні Сергій Сидоренко. "Щодо львівських учасників можу сказати, що за останній час їх рівень помітно виріс. У Львові багато хороших барменів, зокрема багато хороших міксологів "- додав він.

Львів’янам у рідному місті на змаганнях не пощастило. Переможцем другого відбіркового туру національного чемпіонату став бармен з Києва Андрій Щербина. Доречи,  це не перша важлива перемога Андрія, нещодавно разом із своїм напарником з дуету "Flair Mafia", хлопець потрапив до півфіналу найбільшого талант-шоу країни - "Україна має талант 2".

Усі інші учасники, яким не вдалося отримати бажану перемогу у Львові, зможуть прийняти участь у наступних відбіркових турах, що пройдуть у Дніпропетровську, Одесі, Севастополі, Харкові, Донецьку та Києві. Змагання пройдуть за підтримки торговельних марок "PEPSI", "SANDORA", "CAPTAIN MORGAN", "BAN", "JAGERMEISTER". Грандіозний фінал збере переможців в Києві вже в листопаді і визначить кращого flair-бармена України.

Довідка: "Planet Z" - професійний центр барменів, створений в 1995 році. Працює у напрямках: проектування та запуск барів "під ключ"; навчання професії бармен; продаж професійного барного обладнання; виїзне коктейльне обслуговування, Чемпіонати для професійних барменів та початківців. Представники Всесвітньої Асоціації флейринг в Україні. Організатори національних і міжнародних конкурсів барменского мистецтва, учасники щорічної Світової мережі змагань "Grand Slam".

Детальніше  www.planetz.com.ua (http://www.planetz.com.ua/)

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях