Протягом двох днів на "Івано-Франківському локомотиворемонтному заводі" відбувалась школа передового досвіду

28 мая 2010, 16:08
0
10
Протягом двох днів на  Івано-Франківському локомотиворемонтному заводі  відбувалась школа передового досвіду

Для збереження вітчизняного машинобудування необхідно об’єднувати зусилля виробників, замовників і науковців – переконані учасники школи.

Для збереження вітчизняного машинобудування необхідно об’єднувати зусилля виробників, замовників і науковців – переконані учасники школи передового досвіду "Модернізація колійних машин з подовженням терміном служби", котра цими днями проходила на базі ВАТ "Івано-Франківський локомотиворемонтний завод". У Школі взяли участь представники Державної Адміністрації залізничного транспорту України, шести залізниць України та науковці галузевих інститутів.

"Івано-Франківський локомотиворемонтний завод" є зразковим підприємством у питанні модернізації самохідно-рухомого складу. Таку високу оцінку дають партнери підприємства. Це підтверджується і зацікавленістю в його продукції Укрзалізницею, котра і виступила ініціатором проведення Школи. 

- Колійні машини – це надзвичайно складна техніка. "Івано-Франківському локомотиворемонтному заводу" вдається її не просто ремонтувати, але й вдосконалювати, що є стратегічно важливим для нас – модернізація дає змогу покращувати технічну базу колії, - відзначив у розмові з журналістами Василь Яковлєв — головний інженер Головного управління колійного господарства Укрзалізниці. 

На ВАТ "Івано-Франківський локомотиворемонтний завод" сьогодні  виготовляють автомотриси АМВ, проводять модернізацію дрезин, автомотрис та мотовозів, здійснюють ремонт рухомого складу та виготовляють до нього запасні частини. 

- Наша мета пропонувати якісну продукцію і якісний ремонт, який відповідає українським і закордонним стандартам, - говорить Василь Дутчак – голова правління заводу. - Центральним місцем у роботі всього колективу є випуск сучасної вантажної автомотриси АМВ, що замінює фізично зношені і морально застарілі шляхові дрезини.

Учасники Школи високо оцінили діяльність Івано-Франківського локомотиворемонтного заводу. І це закономірно, адже на підприємстві ведеться планомірна робота з вдосконалення, оптимізації і створенню нових технічних процесів, освоюються і втілюються прогресивні технології, використовуються надійні сучасні матеріали, і, найголовніше, - постійно підвищується кваліфікація керівного, інженерного та робітничого персоналу: "Ми працюємо з науково-дослідними установами, - говорить Василь Ілліч, -  вивчаємо ринок, впроваджуємо власні розробки та нові технології, але найважливішим в успішній роботі є людський ресурс – саме професійність працівників нашого заводу дає можливість ось уже стільки років "тримати планку".

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях