Україна-Голландія: кроки назустріч

8 июня 2010, 13:41
0
8
Україна-Голландія: кроки назустріч

Ділові зв’язки між Нідерландами та Україною в галузі енергоефективності лягли в основу чергового заходу, який провела Нідерландсько-українська стала енергетична платформа НУСЕП за сприяння Міністерства економіки Королівства Нідерландів під час виставки "Аква-Терм Київ 2010".

П'ятнадцять голландських компаній та понад 100 українських підприємств, неурядових організацій та представників місцевої влади взяли участь в бізнес-форумі.

Результатом форуму стали численні контакти між голландськими спеціалістами з енергоефективності та відновлювальної енергетики та українськими інжиніринговими, науковими та будівельними підприємствами. В урядовій площині наголос було зроблено на діалозі між українськими муніципалітетами та голландськими експертами з енергозбереження в житлово-комунальному господарстві. На меті обох сторін – розвинути ділові контакти для здійснення спільних проектів з енергоефективності в Україні з використанням передових технологій Нідерландів.

Розуміння української ситуації в сфері енергетики та житлово-комунального господарства учасники делегації отримали під час презентацій і зустрічей з представниками Міністерства Житлово-комунального господарства України та таких організацій, як Інститут енергозбереження та енегоменеджменту НТУУ "КПІ", українська мережа енергетичних інновацій Greencubator, юридична компанія CMS McKenna та Агентство індустріального маркетингу.

Завдяки сприянню Головного управління палива, енергетики та енергозбереження Київської міської державної адміністрації та Журналу "Житлово-комунальне господарство України" делегація нідерландських компаній ознайомилась із кращими практиками енергозбереження в школах міста Києва та висловила свої пропозиції щодо покращення енергоефективності в бюджетній сфері міста Києва.

Під час робочої поїздки в м. Ніжин відбулась зустріч з розширеним складом представників служб Житлово-комунального господарства м. Ніжина та був проведений огляд будинку, що раніше пройшов термомодернізацію в рамках голландського проекту зі створення ОСББ та ЕСКО.

Інформація для довідки:

Нідерландсько-українська стала енергетична платформа (НУСЕП) (http://www.nusep.org/) — галузева організація, яка об’єднує нідерландські та українські організації та сприяє втіленню спільних проектів в галузі відновлювальної енергетики, а саме — енергозбереження в міському господарстві України. Основні напрямки діяльності робочих груп платформи НУСЕП: енергоефективне водопостачання, енергоощадне обладнання, енергія з біомаси, децентралізоване постачання енергії, громадський транспорт та сталий розвиток міст. Платформа була створена за ініціативою голландських компаній IMC, ZON Energie Group та української організації Next Step Oekraïne (http://www.oekraine.nu/). Поштовхом для створення платформи стала голландська торгова місія "Будівництво та Енергетика 2007", протягом якої були визначені перспективи нідерландсько-українського співробітництва в галузі сталого розвитку енергетики.

Україно-голландський бізнес-форум (http://www.nusep.org/forum/). Проводиться з 2009 р. Під час першого заходу Голландської торгової місії з енергоефективності, який відбувався в рамках виставки "RENEXPO Східна Європа / Альтернативна енергетика", із досвідом Нідерландів ознайомилися понад 700 осіб. З іноземних компаній були присутні: Christ Holland B.V., Coopra Advanced Heating Technologies, CREM B.V., Ecorys, Future Forest Investments, IMC Nederland, Interactive, Krohne Oil & Gas, Nijkamp Aanneming, ZON Energie Group тощо.

Ознайомитись з напрямками діяльності голландських компаній учасниць бізнес-форуму, а також дізнатись про дату наступного подібного заходу можна за адресою: www.nusep.org/forum (http://www.nusep.org/forum)

Контакти:

Старіков Ілля Володимирович

офіційний представник НУСЕП в Україні

тел. (044) 492-70-75

e-mail: illya.starikov@nusep.org

веб-сайт: www.nusep.org (http://www.nusep.org/)

поштова адреса: вул. Грушевського 4, оф. 401, м. Київ, 01001, Україна

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях