Міжнародний інвестиційний форум "Фінансування посткризових економік країн-учасників СНД"

9 июля 2010, 20:18
0
3
Міжнародний інвестиційний форум  Фінансування посткризових економік країн-учасників СНД

З 1 по 4 липня в Україні в м. Ялта відбувся інвестиційний форум за участю представників країн-членів СНД. Організатором форуму виступила Фінансово-Банківська Рада СНД при підтримці Виконавчого Комітету СНД та Українського Союзу Промисловців та Підприємців (УСПП). В Форумі брали участь представники урядів країн-учасників, міністри, керівники національних (центральних) банків, а також представники найпотужніших банків держав співдружності та Європи.

Під час форуми представники фінансової та політичної еліти мали можливість обсудити такі питання як роль фінансово-інвестиційних ринків держав-учасників СНД в забезпеченні інвестиційної діяльності в цих країнах, механізми міжнародно-правового регулювання іноземних інвестицій в країнах Співдружності, стан та перспективи розвитку фінансово-інвестиційних та банківських інституцій країн СНД, основні проблеми та перспективи розвитку банківського сектору. Також було проведено презентацію ряду інвестиційних проектів.

На окремій сесії Форуму було розглянуто питання про перспективи залучення іноземних інвестицій в Україну. Основна увага приділялась формам та схемам інвестування, питання податків, алгоритму залучення інвесторів та створенню більш сприятливого інвестиційного клімату в Україні. Під час свого виступу віце-президент УСПП Табахарнюк М.О. наголосив, що завдяки стабільній та структурованій владі Україна повинна більш активно сприяти економічній співпраці в межах СНД. Також пан Табахарнюк підкреслив, що Український Союз Підприємців та Промисловців володіє певним потенціалом для організації такого співробітництва, особливо в частині супроводження та підтримки інвестицій в Україні. Під час виступу віце-президента УСПП також був зроблений особливий акцент на недостатність привабливих інвестиційних проектів як на теренах України так і в межах СНД. Було наголошено на тому, що УСПП планує активізувати свою роботу по відбору інвестиційних проектів для їх подальшої підтримки та залучення інвесторів.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях