Проведи відпустку з користю

22 июля 2010, 09:23
0
8
Проведи відпустку з користю

British Council оголошує набір на літні інтенсивні курси англійської мови в Києві

19 серпня 2010 р. British Council розпочинає набір студентів на літній інтенсивний курс англійської мови, який триватиме 9-20 серпня 2010 р. Щоденні заняття триватимуть 4 години протягом 10 робочих днів у Навчальному Центрі British Council в Києві.

Інтенсивний курс англійської – це оптимальний спосіб швидко покращити володіння мовою у період відпусток та відновити знання напередодні нового навчального року та активізацією бізнес-життя. Програма курсу розвиває усі чотири мовні навички – говоріння, сприйняття на слух, письмо і читання.

Потрапити на курси British Council надзвичайно просто. Перед реєстрацією на курс студентові потрібно пройти вступне тестування. За його результатами викладач визначить поточний рівень володіння мовою і порекомендує відповідну навчальну групу. Реєстрація на вступне тестування відбувається онлайн (http://www.britishcouncil.org/uk/ukraine-teaching-centre-campaign.htm) і триває 5-7 хвилин.

"Головна мета наших курсів – навчити студентів вільно і впевнено спілкуватися живою, справжньою англійською. Ми хочемо, щоб мовний бар’єр ніколи не ставав на заваді кар’єрному росту, особистому розвитку чи пізнанню інших країн і культур" - каже Джон Глендіннінг, директор Навчального Центру British Council.

British Council – це провідна школа англійської мови у світі, на курсах якої щодня займаються понад 250,000 дорослих, підлітків, дітей і дошкільнят. Навчальний Центр British Council у Києві був відкритий восени 2000 року. Серед студентів школи – фахівці та науковці, політики, публічні люди, бізнесмени, державні службовці, офіцери Збройних Сил, спортсмени та журналісти.

За докладнішою інформацією звертайтеся до Центру роботи з клієнтами British Council:

(044) 490-56-00

info@britishcouncil.org.ua

www.britishcouncil.org.ua (http://www.britishcouncil.org.ua/)

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях