Українські флешмобери з’їли 85 кг печива

27 июля 2010, 11:56
0
12
Українські флешмобери з’їли 85 кг печива

24-25 липня в Києві відбулась презентація «Спільноти флешмоберів України».

В рамках заходу понад 400 голодних моберів вийшли на вулиці міста, щоб вгамувати свій голод 85 кг печива ТМ TUC.

Флешмоби проходили за одним сценарієм: голодні мобери у пошуках їжі бігали по вулицях міста, непритомніли, а після об’їдалися TUC.

Ольга Краснюк, випадкова перехожа: "Ми з дитиною вийшли погуляти. Дивимося, молодь якось за животи хапається. Я спочатку злякалася. Особливо, коли всі повалилися разом. А потім, коли лялька у вигляді печива вийшла, то відразу стало ясно, що веселяться хлопці. Ми теж усміхнулися, отримали печенюшку і пішли".

"Кияни, що стали свідками "Голодного флешмобу", по-різному реагували на те, що відбувалось. Хтось діставав із сумки якісь фрукти, протягував пляшку з водою. Деякі починали фотографувати все на мобільні телефони. Інші підігравали і непритомніли разом з учасниками", – розповідає один з організаторів спільноти Світлана Толкачова.

За словами Світлани Толкачової, на початку липня група любителів веселого відпочинку вирішила спробувати "реанімувати" минулий ажіотаж довкола флешмобу. Почали з відтворення Інтернет-майданчиків: був запущений Livejournal "Flashmob.ua", націлений на організацію і популяризацію флешмобів серед молоді України. Також були створені офіційні канали спільноти в таких соціальних мережах, як Twitter, ВКонтакте, Facebook і на Youtube. До середини місяця загальна кількість зареєстрованих учасників склала близько 3500 чоловік.

"Флешмоби підіймають настрій і залишають веселі враження. Ми вирішили підтримати створення "Спільноти флешмоберів України" і організувати перший спільний флешмоб оскільки наша торгівельна марка TUC створена для активної молоді, яка постійно шукає нового натхнення і нового досвіду", – коментує Оксана Надяк, молодший бренд-менеджер, категорія печива компанії "Крафт Фудз Україна".

Володимир Зубко, студент, 21 рік: "Я випадково набрів в Інтернеті на інформацію про захід. Поглянув сценарій і вирішив сходити. З усіх днів більше всього сподобався флешмоб на Майдані. Якось масово вийшло, барвисто".

Додаткова інформація:

ЗАТ "Крафт Фудз Україна" є українським підприємством, що входить до групи компаній Kraft Foods, -другого у світі виробника продуктів харчування. ЗАТ "Крафт Фудз Україна" є одним з лідерів ринку харчових продуктів України у категоріях кави, шоколадних виробів, солоних снеків.  Компанія "Крафт Фудз Україна" існує в Україні з 1995 року.

До складу підприємства входять: Тростянецька шоколадна фабрика "Україна" та Вишгородська філія з  виробництва картопляних чіпсів.  З 2005 року на підприємстві розпочалося також фасування розчинної кави та кавових міксів.

З 2003 року ЗАТ "Крафт Фудз Україна" відповідає за розвиток бізнесу на ринку Молдови, а з 2005 року – на ринках Білорусі, Грузії, Вірменії та Азербайджану, з 2008 р. – ще і на ринках Казахстану, Узбекистану, Киргизcтану, Таджикистану, Туркменістану та Монголії.   У компанії ЗАТ "Крафт Фудз Україна" працює більше  1300 працівників.

Торгові марки: "Корона", Milka; "Ведмедик "Барні", TUC; "Люкс"; Jacobs, Carte Noire, MAXWELL HOUSE.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях