"ТАСК-брокер", "Мілленіум Капітал" та "Регата Інвестментс" підключилися до мультиброкерської системи Direct Trading

27 июля 2010, 14:04
0
12
 ТАСК-брокер ,  Мілленіум Капітал  та  Регата Інвестментс  підключилися до мультиброкерської системи Direct Trading

До брокерської системи Direct Trading на етапі дослідної експлуатації підключилися три учасника ПФТС: "ТАСК-брокер", "Мілленіум Капітал" та "Регата Інвестментс".

"Найближчим часом ми плануємо підключити ще 10 онлайн-брокерів, серед яких як інвестиційні компанії, так і банки. Загалом інтерес до Direct Trading виявили вже близько трьох десятків компаній. Наявність такого попиту з боку учасників ринку на недорогу, але надійну брокерську систему з базовими функціями аналізу та торгівлі свідчить про збільшення кількості приватних інвесторів, які найближчим часом планують вийти на внутрішній ринок", — повідомив керівник проекту інтернет-трейдингу та брокерських систем ФБ ПФТС Андрій Олійник.

Переваги брокерської системи Direct Trading для онлайн-брокерів:

1)     пільгові умови підключення;

2)     простота та надійність в адмініструванні;

3)     технічна надійність: сервер брокерської системи розташований на одному майданчику із сервером торговельної системи PFTS NEXT, що гарантує високий рівень взаємодії;

4)     клієнти одразу після підключення мають можливість в режимі онлайн отримувати всю біржову інформацію, проводити аналіз (у тому числі за допомогою базових технічних індикаторів), укладати угоди, а також відстежувати результати власних операцій за допомогою портфелю активів.

Озеров В’ячеслав, керівник відділу торговельних операцій ТОВ "ТАСК-брокер":

"Безумовними перевагами нової брокерської системи є її надійність та простота в експлуатації. Легкість в управлінні, а також зрозумілий на інтуїтивному рівні інтерфейс дозволяють користувачам швидко освоювати базовий, необхідний для торгівлі функціонал. Ми дуже раді, що в Україні знайшлися розробники, які змогли запропонувати ринку таку торговельну платформу".

Троян Славомир, директор департаменту брокерських послуг ТОВ "Мілленіум Капітал":

"Протягом кількох тижнів ми разом із нашими клієнтами активно тестували Direct Trading. У цілому продукт досить цікавий: прийнятна вартість, зручний інтерфейс, базова аналітика. Можу впевнено сказати, що Direct Trading — високоякісний продукт для відстеження ситуації на ринку та укладання угод з цінними паперами через Інтернет. Із ростом ліквідності на ПФТС цінність цього програмного продукту буде, безперечно, зростати".

Осипов Роман, начальник відділу продажів ТОВ "Регата Інвестментс" :

"Ми вже розпочали підключення наших клієнтів до Direct Trading. Перші приватні інвестори, яких ми підключили до брокерської системи, цілком задоволені роботою програми. Тепер вони можуть безпосередньо брати участь у торгах в реальному часі, маючи необхідну аналітичну інформацію, а головне — самостійно приймати важливі рішення".

Біржа ПФТС надає послуги інтернет-трейдингу з 2009 року. На сьогоднішній день на ПФТС відкрито більше 2 300 клієнтських рахунків. Окрім Direct Trading, на ПФТС сертифіковані найбільш поширені в Україні брокерські системи: QUIK, SmartTrade та NetInvestor.

Довідки:

Direct Trading – брокерська система, яка надає можливість отримувати в режимі онлайн повну інформацію про біржові операції на ринку заявок ПФТС та укладати угоди, використовуючи Інтернет як засіб комунікації. 

Клієнти учасника біржі за допомогою Direct Trading мають можливість виставляти свої заявки, відстежувати стан свого портфеля та свої позиції по цінним паперам та грошовим коштам.

Брокерська система Direct Trading розроблена на замовлення ПФТС компанією "КМ-Лаб" (м. Київ). 

ПФТС (http://www.pfts.com/) – найбільша фондова біржа в Україні. ПФТС заснована в 1997 році. Членами біржі є 175 професійних учасників ринку цінних паперів (інвестиційних компаній та банків). Загальний обсяг торгів ПФТС в I півріччі 2010 р. – 27,3 млрд грн.

Біржа пропонує інвесторам найширший перелік фінансових інструментів: акції, облігації внутрішніх та зовнішніх державних позик, облігації місцевих позик, корпоративні облігації підприємств, інвестиційні сертифікати тощо. До біржового списку ПФТС входять цінні папери більш ніж 500 емітентів з різних галузей економіки України. З 1997 р. на щоденній основі розраховується індекс ПФТС – визнаний міжнародною спільнотою головний індикатор українського ринку акцій. Поширення інформації ПФТС здійснюється через інформаційно-аналітичні термінали провідних міжнародних агенцій Thomson Reuters, Bloomberg, SIX Telekurs та ін.

FinPR (http://www.finpr.com.ua/) – перша в Україні спеціалізована компанія у сфері фінансового PR і комунікаційного консалтингу. Компанія надає комплексні послуги з інформаційного супроводу клієнта з метою налагодити його ділову репутацію, тим самим підвищуючи інвестиційну привабливість.

 

Тетяна Голубова,

начальник відділу зовнішніх                

комунікацій ПФТС.

Тел.: +380 (44) 522-88-95

Tatyana.golubova@pfts.com

www.pfts.com (http://www.pfts.com/)

 

Іван Самойленко,

керівник проектів компанії FinPR (http://www.finpr.com.ua/).

Тел.: +380 (44) 390-73-18

         +380 (44) 390-73-19

i.samoylenko@finpr.com.ua

www.finpr.com.ua (http://www.finpr.com.ua/)

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях