Результати другого року роботи в Україні Проекту ЄС "Прозорість та ефективність функціонування судової системи України: компонент державної служби"

23 августа 2010, 10:13
0
10
Результати другого року роботи в Україні Проекту ЄС  Прозорість та ефективність функціонування судової системи України: компонент державної служби

Прес брифінг у понеділок, 30 серпня, 2010 о 13:00 у приміщенні Верховного Суду України за адресою: вул. Пилипа Орлика, 8, Кловський палац, зала засідань №128

Більш ніж 700 працівників судової системи України пройшли навчання протягом другого року діяльності Проекту Європейського Союзу "Прозорість та ефективність функціонування судової системи України: компонент державної служби" 


Київ, 30/08/2010 - Проект Європейського Союзу "Прозорість та ефективність функціонування судової системи України: компонент державної служби" повідомить про результати другого року роботи в Україні під час прес брифінгу у понеділок, 30 серпня, 2010 о 13:00 у приміщенні Верховного Суду України за адресою: вул. Пилипа Орлика, 8, Кловський палац, зала засідань №128. Прес брифінг відбудеться після чергового засідання Координаційної ради Проекту.

Метою Проекту є надання допомоги в удосконаленні управління в судах України. Протягом другого року своєї діяльності Проект працював за кількома напрямками. Основним напрямком діяльності цього року стало продовження масштабної навчальної програми для працівників судової системи. Програма була розроблена у співпраці з українськими партнерами Проекту - Верховним Судом України, Радою суддів України, Державною судовою адміністрацією України та Академією суддів України з метою ознайомлення учасників з навичками та методами сучасного управління, які вони зможуть застосовувати у своїй щоденній роботі.

Більш ніж 1220 голів судів, керівників апаратів, помічників суддів та працівників ДСА України взяли участь у 428 днях тренінгів з сучасного управління. Під час проведення тренінгів широко використовувався інтерактивних підхід. Тренінги проводили українські тренери з питань управління та судді або експерти з питань судочинства з країн ЄС. Навчальна програма отримала схвальні відгуки учасників і мала низку позитивних результатів: 
• ознайомила працівників судової системи з основними аспектами сучасного управління та показала відношення цих аспектів до управління судом;
• надала учасникам тренінгів навички менеджерів, які вони можуть застосовувати у своїй щоденній роботі;
• надала можливість спілкування з колегами з країн ЄС та ознайомила з сучасними методами навчання; учасники тренінгів виявили бажання мати більше таких програм; 
• надала можливість представникам регіональних судів познайомитися і почати формувати професійну спільноту. 

У червні 2009 року Проект започаткував простір співробітництва NetSpace для керівників апаратів судів на сайті Проекту. Це дало можливість колегам приймати участь у форумах та обговорювати професійні питання. На сьогодні більше 400 керівників апаратів та помічників суддів зареєстровані у NetSpace.

Навесні 2010 Проект підготував пілотний курс дистанційного навчання з питань управління конфліктами. Цей навчальний курс – Марафон конструктивних рішень – перший успішний досвід дистанційного навчання працівників судової системи України.

Діяльність Проекту в Україні триватиме до грудня цього року. За більш детальною інформацією та щодо акредитації на брифінг для журналістів звертайтеся, будь ласка, до Анни Лєбєдєвої, експерта з питань комунікацій та висвітлення діяльності Проекту, за телефоном: (+38 098) 0025244, або на електронну адресу: alebedeva@ukr.net

Проект фінансується Європейським Союзом 

Європейський Союз нараховує 27 країн-членів: 27 різних націй вирішили створювати своє майбутнє разом. За 50 років процесу розширення вони разом побудували зону миру, стабільності, прогресу і солідарності. Поважаючи національний суверенітет і територіальну цілісність, Європейський Союз став моделлю запобігання конфліктам і сприяння примиренню шляхом тісної співпраці задля досягнення спільної мети. ЄС не зосереджується лише на собі, а прагне поділитись своїми досягненнями і цінностями з народами і країнами за його межами.
Європейська Комісія є виконавчим органом Європейського Союзу.

Проект впроваджується Консорціумом на чолі з WYG International

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях