Ukrainian MICE Workshop 2010

30 августа 2010, 15:47
0
14
Ukrainian MICE Workshop 2010

Компанія Ukrainian Communication Group повідомляє про початок реєстрації учасників на виставку «Ukrainian MICE Workshop 2010», присвячену послугам із організації ділового туризму в Україні та за кордоном.

Виставка відбуватиметься 22 жовтня, з 10.00 по 17.00 у бізнес центрі "Леонардо", розташованому за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького 17\52.

Метою виставки є ознайомлення відвідувачів із пропозиціями учасників виставки у галузі ділового туризму, а також налагодження та зміцнення ділових зв’язків та пошук потенційних клієнтів та замовників цих послуг.

Узяти участь у виставці "Ukrainian MICE Workshop 2010" запрошуються представники готелів та готельних мереж, компанії, котрі спеціалізуються на організації бізнес-зустрічей, конференції, тренінгів, навчальних семінарів та іншого роду корпоративних заходів. Також запрошуються авіа- та автоперевізники, конференц-центри, тобто усі компанії, пов’язані із галуззю бізнес-туризму в Україні та за кордоном.

Зареєструватися учасником виставки "Ukrainian MICE Workshop 2010" можна, заповнивши форму учасника на сайті http://miceworkshop.com.ua/, де також детально розписані усі умови участі.

Для більш детальної інформації та стосовно питань участі та відвідування виставки "Ukrainian MICE Workshop 2010", Ви можете звертатися по телефону (050) 440-25-72, а також, написавши нам листа на e-mail адресу info@f2f.co.ua

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях