З лізингом в 5 разів більше можливостей для розвитку бізнесу

6 сентября 2010, 15:48
0
3
З лізингом в 5 разів більше можливостей для розвитку бізнесу

Останнім часом багато підприємств відчувають значну потребу в оновленні або в поширені парку своїх автомобілів. Все більше сигналів вказує нам на ймовірне зростання економіки. Ті, хто вчасно зроблять розумні інвестиції в бізнес, першими належатимуть до переможців.

Відтепер компанія "Порше Лізинг Україна" пропонує партнерську лізингову програму для юридичних осіб та для для ФОП, які є платниками ПДВ. Ця програма дозволить інвестувати в мобільність підприємства, не витрачаючи на це значні кошти. Вільні ресурси можна вкласти в підприємство та примножити їх.

З початку червні до кінця листопада 2010р. підприємства зможуть придбати автомобілі марок Volkswagen, Audi та Porsche в лізинг, сплативши лише 15% від вартості автомобіля.

Ця пропозиція буде цікава для  тих підприємств, які потребують мобільності, свободи дій, швидких рішень та надійного партнерства. Маючи кошти придбати один автомобіль за готівку, в лізинг вони зможуть придбати 5 автомобілів. А це означає в 5 разів більше можливостей для розвитку бізнесу!

Детальнішу інформацію, конкретну пропозицію  фінансування можна отримати у будь-якого дилера Volkswagen, Audi та Porsche по всій Україні, або в Інтернеті.

Наші контакти:

ТОВ "Порше Лізинг Україна"

вул. Колекторна, 1

02660 Київ, Україна

Tel.:  +380 / 44 / 4986601

Fax:   +380 / 44 / 4986602

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях