Львів’яни вийшли на вулицю - грати в інтелектуальні ігри

18 сентября 2010, 18:34
0
15
Львів’яни вийшли на вулицю - грати в інтелектуальні ігри

18 вересня 2010 року біля Львівського театру опери та балету, відбувся масштабний флешмоб. Цією акцією молоді люди з усієї України продемонстрували свій свідомий вибір на користь інтелектуальних розваг.

Учасники флешмобу з усієї України прагнуть своїм прикладом показати, на що дійсно варто витрачати свій вільний час. Європейська мода на інтелектуальні розваги дісталася України. Тепер у руках молодих людей – доля цього тренду в нашій країні.

Олексій Боярчук, учасник акції: "Відсутність культури дозвілля призводить до поступової, але невідворотньої деградації нації. Молодь просто не знає, чим зайнятися у вільний час. Цим флешмобом ми хочемо на власному прикладі показати, що проводити час можна весело, цікаво і з користю".

Протягом 3х годин, з 16:00 до 19:00 флешмоббери одночасно розпочали більше 100 партій в україномовну гру в слова Scrabble. Усі небайдужі до інтелектуального майбутнього нації та стану грамотності серед молоді в Україні мали змогу приєднатись і зробити свій свідомий вибір на користь інтелектуальних розваг.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях