Бізнес-курс "Фарт тут ні до чого": практичні рішення ТОС від kmbs та Apple Consulting

24 сентября 2010, 16:12
0
10
Бізнес-курс  Фарт тут ні до чого : практичні рішення ТОС від kmbs та Apple Consulting

З жовтня 2010 року по березень 2011 року в Києві проходитиме 4-х модульний бізнес-курс "Фарт тут ні до чого". Саме так зветься світовий бестселлер "батька-засновника" ТОС Е. М. Годратта, визнаний однією з найкращих книг з менеджменту всіх часів та народів.

З жовтня 2010 року по березень 2011 року в Києві проходитиме 4-х модульний бізнес-курс "Фарт тут ні до чого" (http://www.kmbs.ua/uk/Programi/Najblizhchi_programi_upravlinskogo_rozvitku/TOS/Fart_tut_ni_do_chogo). Саме так зветься світовий бестселлер "батька-засновника" ТОС Е. М. Годратта, визнаний однією з найкращих книг з менеджменту всіх часів та народів.

Це спеціалізована 4-х модульна програма, розроблена на основі рішень ТОС (Теорії Обмежень) та багаторічного досвіду впровадження таких рішень в українському бізнесі. Вона розрахована виключно на професіоналів, зацікавлених у впровадженні змін у своїх компаніях задля отримання суттєвих фінансових результатів.

Бізнес-курс проводять Києво-Могилянська бізнес школа (http://www.kmbs.ua/uk) спільно з Apple Consulting®.

В оновленому бізнес-курсі кожен учасник знайде не лише методики та рішення, але й практичний набір інструментів, починаючи від ряду бізнес-процесів і завершуючи рекомендаціями по методах впровадження таких рішень в своїх компаніях і по системі мотивації співробітників.

У новому сезоні кожен модуль бізнес-курсу буде спеціалізованим для конкретних типів бізнесів зі схожими проблемами.

Перший з модулів проходитиме в kmbs (http://www.kmbs.ua/uk) з 21 по 23 жовтня 2010 року і буде орієнтованим на ефективні рішення для рітейлу (продукти харчування, одяг, меблі, фармацевтика, цифрова техніка, тощо).

Наступні модулі будуть присвяченими пошуку ефективних рішень
•    для дистрибуції;
•    для виробників.

Окремий модуль спеціалізуватиметься на вивченні інструментів Процесів мислення ТОС.
Цей модуль є унікальним завдяки тому, що кожен учасник по його завершенню матиме готові стратегічні і тактичні рішення для своєї компанії.
Кожен модуль є самодостатнім. З іншого боку, курс побудований таким чином, що учасники можуть запросити на черговий модуль своїх бізнес-партнерів (клієнтів, постачальників) для напрацювання вже на бізнес-курсі спільних рішень для покращення власного ланцюга постачання. І консультанти допоможуть їм в цьому відразу на бізнес-курсі. Для таких учасників передбачені як особливі фінансові умови, так і спеціальні пропозиції від авторів бізнес-курсів.

Детальну програму та умови участі в кожному з модулів Ви зможете дізнатися звернувшись до Оксани Дзюми:  [044] 490 6635, dzyuma@kmbs.com.ua

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях