Відбулись річні загальні збори Асоціації "Українські фондові торговці"

25 сентября 2010, 21:21
0
9
Відбулись річні загальні збори Асоціації  Українські фондові торговці

23 вересня 2010 року відбулись річні загальні збори членів Асоціації "Українські Фондові Торгівці". До порядку денного були включені питання: звіт про роботу Асоціації за ІІ півріччя 2009 – І півріччя 2010 років, виконання бюджету за цей період, а також затвердження основних напрямків діяльності та бюджету АУФТ на наступний рік.

23 вересня 2010 року відбулись річні загальні збори членів Асоціації "Українські Фондові Торгівці" (http://www.aust.com.ua/Default.aspx). До порядку денного були включені питання: звіт про роботу Асоціації за ІІ півріччя 2009 – І півріччя 2010 років, виконання бюджету за цей період, а також затвердження основних напрямків діяльності та бюджету АУФТ на наступний рік.

На початку зборів делегатів привітав член ДКЦПФР (http://www.ssmsc.gov.ua/) Олексій Петрашко, який звернув увагу учасників на активність дискусії навколо оприлюдненого Комісією проекту Програми розвитку фондового ринку України на 2011–2015 роки та висловив подяку Асоціації за її конструктивну позицію при обговоренні цієї Програми і загальну активну участь у нормотворчій діяльності ДКЦПФР взагалі.

У звіті про діяльність АУФТ (http://www.aust.com.ua/Default.aspx) було відзначено не тільки позитивні результати роботи Асоціації у нормотворчій діяльності, але і досягнення у питаннях підвищення технологічного рівня учасників фондового ринку та оптимізації механізму складання і подання адміністративних даних про діяльність торговця цінними паперами.

Під час обговорення результатів роботи АУФТ (http://www.aust.com.ua/Default.aspx) голова Ради Асоціації Сергій Антонов (http://fundmarket.ua/conferences/4c89015e8a96d/) підкреслив, що першочергова задача Асоціації на сьогоднішній день – створення конкурентноздатного, технологічного середовища, в тому числі шляхом впровадження електронного документообігу на фондовому ринку. "Навіть враховуючи той факт, що АУФТ працює усього лише трохи більше року, ми, тим не менше, маємо досить вагомі позитивні зрушення. Фундамент закладено", сказав він.

На загальних зборах особливо наголошувалося на потребі продовження активної роботи з ДКЦПФР щодо оптимізації всього комплексу моніторингу та звітності торговця цінними паперами, результатом якої має стати зменшення кількості звітів, що подаються до контролюючих органів, та усунення дублювання даних.

"Ілюстрацією перших результатів вважаю хоча б той факт, що на сьогоднішній день біля 95% торговців перевіряють свою звітність за допомогою Асоціації перед її поданням в Комісію, а в департамент моніторингу та звітності ДКЦПФР відзначають, що у 2010 році 90% порушень – це несвоєчасне подання звітності, тоді як раніше більшість порушень мали місце через технічні помилки" відзначив член Ради Асоціації Олег Швець.

Основні напрямки діяльності Асоціації на наступний період викладені у тому числі у пропозиціях АУФТ до Програми розвитку фондового ринку України на 2011–2015 роки. Окремо голова Ради АУФТ відзначив підвищення ролі та впливу СРО на фондовому ринку; постійний моніторинг законодавчих і нормативних актів, спрямованих на вдосконалення депозитарної системи; розширення спектру інструментів фондового ринку; вдосконалення правил торгівлі ЦП та розрахунків за укладеними угодами.

Також на зборах було обрано новий склад комітету АУФТ з фінансового контролю та створено дисциплінарний комітет, до складу яких увійшли представники як київських, так і регіональних торговців.

Загалом, річні загальні збори пройшли в конструктивній атмосфері; пропозиції і зауваження, висловлені учасниками, будуть враховані в подальшій роботі Асоціації.

Довідка:
СРО АУФТ (Асоціація "Українські фондові торговці") (http://www.aust.com.ua/Default.aspx) була створена 12 березня 2009 року шляхом консолідації трьох СРО: Асоціація "Регіональний фондовий союз", "Київська міжнародна фондова біржа", "Українська фондова біржа".
Асоціація є об'єднанням професійних учасників ринку цінних паперів, які здійснюють торгівлю цінними паперами. Асоціація об’єднує 754 учасника.
Основне завдання Асоціації – захист інтересів усіх членів організації шляхом нормативних ініціатив, мета яких – забезпечення стабільного розвитку і модернізації фондового ринку України.

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях