Відбудеться ІV Всеукраїнський Турнір з кендо

29 сентября 2010, 12:53
0
14
Відбудеться ІV Всеукраїнський Турнір з кендо

В рамках проекту "Місяць Японії в Україні" 2-3 жовтня в спорткомплексі КПІ (вул. Верхньоключова 1/26, КПІ, корпус 24) відбудеться ІV Всеукраїнський Турнір з кендо на Кубок Посла Японії в Україні

В рамках проекту "Місяць Японії в Україні" 2-3 жовтня в спорткомплексі КПІ (вул. Верхньоключова 1/26, КПІ, корпус 24) відбудеться ІV Всеукраїнський Турнір з кендо на Кубок Посла Японії в Україні.  3 жовтня о 14:00 відбудеться офіційна церемонія відкриття фіналу змагань, відвідати яку Ви маєте змогу.

 Організатори турніру - Федерація кендо, іайдо та дзьодо України, захід проходить при підтримці Посольства Японії в Україні. Серед поважних гостей на заході будуть присутні Надзвичайний та повноважний Посол Японії в Україні Тадаші ІДЗАВА, Президент Спортивного комітету України  Ілля ШЕВЛЯК, Президент Європейського союзу панкратіону Олександр МАНДРІК. До складу поважних суддів входять співробітники Департаменту поліції Японії.

Змагатися за індивідуальну першість у відбіркових турах будуть члени клубів кендо Києва, Львова, Мукачева, Черкас та Луцька. У командному заліку будуть змагатися  команди Федерації кендо, іайдо та дзьодо України, Української федерації кендо, Київської федерації кендо, збірна команда Черкас, збірна команда західного регіону (Мукачево, Луцьк, Львів).

На ІV Всеукраїнському Турнірі з кендо на Кубок Посла Японії в Україні між поєдинками за першість відбудуться показові виступи з іайдо, ушу, рукопашного бою, спасу, панкратіону.

PR-партнером турніру виступає агенція "Июльский".

Інформаційна довідка:

Кендо походить від самурайських технік володіння мечем - кендзюцу. Бойове мистецтво кендо виникло у 18 ст.: коли було винайдено сінай і з’явилась можливість одночасного навчання кількох учнів. З часом кендо стало видом змагань, було формалізовано 50 прийомів. Після поразки Японії в Другій світовій війні кендо було заборонено й відроджено в 1950 р. як мирний вид спорту. На сьогодні в Японії кендо займаються понад 1 мільйон осіб, до Європейської федерації кендо входять 35 країн, 4 270 атестованих учасників. Членами Всесвітньої федерації кендо є 55 країн, загальне число учасників - понад 8 мільйонів осіб.

Контактна персона: Прилипко Руслан, Генеральний секретар Федерації кендо, іайдо та дзьоду України, (067) 446 53 13,  info@kendo.org.ua

Пресс-релизы размещаются на платной основе в раздел Пресс-релизы

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
powered by lun.ua
Загрузка...

Корреспондент.net в cоцсетях